Search

Ekstrawagancki nocleg w Domu Gucci

Villa Balbiano - House of Gucci_pointofdesign.pl

Wspaniały XVI-wieczny palazzo – dom patriarchy rodziny Gucci, można wynająć na Airbnb na ekstrawagancki nocleg.

 

Villa Balbiano nad jeziorem Como we Włoszech – filmowy dom Rodziny Gucci.

Nie tylko kostiumy w House of Gucci pobudzają nasze estetyczne impulsy, ale także miejsca w nadchodzącym filmie wyreżyserowanym przez Ridleya Scotta. Obsada filmu, w tym Adam Driver jako spadkobierca Gucci, Maurizio Gucci, oraz Lady Gaga jako mordercza była żona Patrizia Reggiano, przemykają od jednej ostentacyjnej sceny do drugiej, od stoków narciarskich Cortiny po ulice Florencji, rodzinnego miasta Gucciego. Z Rzymu do St Moritz. Nic nie jest bardziej majestatyczne niż Villa Balbiano, XVIII-wieczny pałac na wzniosłym zachodnim brzegu jeziora Como i wyimaginowany dom patriarchy rodziny Gucci, Aldo Gucciego, prezesa domu mody i najstarszego syna założyciela firmy, Guccio Gucciego, który założył ówczesna marka wyrobów skórzanych w 1921 roku.

Villa Balbiano należała niegdyś do kardynała Tolomeo Gallio.

Ty też możesz poczuć się jak w domu we wspaniałym otoczeniu, w jednym z najbardziej poszukiwanych luksusowych miejsc we Włoszech, ponieważ Villa Balbiano jest już dostępna do wynajęcia za pośrednictwem Airbnb.

 

Willa zwraca się w kierunku jeziora Como.

Pałac, który jest jedną z największych prywatnych rezydencji nad jeziorem Como, był kiedyś własnością kardynała Tolomeo Gallio i oferuje sześć ekstrawaganckich apartamentów, zaprojektowanych przez uznanego francuskiego dekoratora wnętrz Jacquesa Garcię. Wykwintne ogrody, otoczone wypielęgnowanymi trawnikami i ozdobnymi fontannami, zostały wyróżnione przez British Society of Garden Designers Awards (za renowację historyczną) w 2017 roku. Pomyśl o oryginalnych freskach trompe l’oeil braci Recchi i Agostino Silva, inkrustowane marmurowe, pozłacane meble, aksamit tapicerka i kryształowe żyrandole oraz pokoje zaakcentowane obiektami sztuki pochodzącymi z Christie’s i Sotheby’s.

Bogate wnętrza wypełnia sztuka i antyczne meble.

Dla tych, którzy chcą oddać się ekstrawaganckiemu noclegowi, gospodarz Villa Balbiano oferuje specjalny, jednodniowy pobyt, dostępny za pośrednictwem Airbnb w dniu 30 marca 2022 r., gdzie dwoje gości może uzyskać dostęp do majestatycznego apartamentu głównego i jego bogatych udogodnień, w tym pierwsze cztery piętra domu, odkryty basen, prywatne molo i hangar dla łodzi.

Rezerwacje na ten jednodniowy pobyt są otwarte w poniedziałek 6 grudnia o godzinie 17:00.

Zobacz także:

Villa Pelícanos – przytulne wakacje w dżunglii

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Close
© Copyrights by Point of Design
Close