Search

Ralph Lauren zmieni portugalskie wybrzeże

Ralph Lauren Portugalia 01

Brazylijski biznesmen Ricardo Bellino, we współpracy z grupą Ralph Lauren, planuje przekształcić miejscowość Herdade do Pinheirinho w gminie Grândola. W efekcie ma powstać coś w rodzaju nowego Hamptons – luksusowej, nadmorskiej miejscowości, gdzie najbogatsi nowojorczycy spędzają weekendy i wakacje. Chodzi o to, aby wykorzystać status amerykańskiego stylisty do promowania prawdziwie pozytywnego stylu życia. Z działaniami społecznymi i sportowymi związanymi z golfem, końmi i kulturą. W ten sposób zamierzają uwieść śmietankę portugalskiego społeczeństwa i zagraniczną elitę.

Ralph Lauren Portugalia 02

„Nie chcemy tworzyć rodzaju Disneylandu Ralph Lauren, z markowymi produktami wszędzie, chociażby dlatego, że nie spodoba się to naszej docelowym klientom. Chcemy przełamać sezonowość regionu dzięki inicjatywom w ciągu całego roku. To właśnie dlatego Ralph Lauren będzie tak istotny, aby ściągnąć turnieje golfowe i polo. Ma także organizować wystawy, na przykład dobrze znanej kolekcji zabytkowych samochodów. Grupa kreatora będzie miała umowę licencyjną. W związku z tym będzie odpowiedzialna za koncepcje dotyczące designu, mebli i akcesoriów. Dodatkowo zajmie się także działaniami marketingowymi i sprzedażowymi, ale bez zobowiązań inwestycyjnych” wyjaśnia Bellino.

RalphLauren Portugalia 03

Były partner Donalda Trumpa w branży nieruchomości w Brazylii, potwierdza, że złożył propozycję zakupu nieruchomości, 25 kilometrów na południe od Comporta. Załączony projekt nieruchomości obejmuje hotel, wille o powierzchni 300 i 600 m2 oraz pole golfowe. Co więcej jest także przekonany, że zostanie zwycięzcą konkursu, w którym udział biorą dwie inne inwestycje. Otrzymał już wsparcie BTG Pactual, brazylijskiego banku inwestycyjnego, który zamierza rozpocząć działalność w Portugalii. Bellino uzasadnia swoje stanowisko tym, że złożył ofertę, która według niego jest „30% powyżej wartości rynkowej”. Wycena tego rodzaju zazwyczaj wiąże się z nieruchomościami związanymi z markami luksusowymi. Tego typu projekty z udziałem Giorgio Armani, Bulgari lub Porsche, mają miejsce od Stanów Zjednoczonych, przez Europę po Chiny.

RalphLauren Portugalia 04

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close