Search

AM37 – super jacht Astona Martina

Quintessence-AM37-Aston Martin

Już jakiś czas temu Aston Martin wypłynął na głębokie wody luksusową serią jachtów. Teraz wprowadza do rodziny supermocnych i ekskluzywnych łodzi kolejną – AM37 zbudowaną we współpracy z holenderską firmą Quintessense Yachts.

Pomimo, że póki co znane jest zaledwie kilka szczegółów dotyczących wyjątkowości tego modelu, to i tak budzi on wielkie emocje.

Super lekka konstrukcja jachtu, zbudowanego z włókien węglowych, została ukształtowana w dynamiczną formę, stanowiącą centralny element designu, jak zapowiada Marek Reichman, design director Astona Martina. Kolejnym przykuwającym uwagę użytkowników elementem ma być miły dla ucha dźwięk uderzającej o kadłub wody. Specjalny dyfuzor umieszczony z tyłu łodzi tworzy unikalny wzór śladu kreślonego na wodzie mknącą łodzią – tu liczy się każdy szczegół.

Kabina łodzi została wykończona najwyższej jakości materiałami, jak przystało na tej klasy markę – drewno, skóra, metal serwowane w wyszukany sposób gwarantują wszechogarniające poczucie komfortu i luksusu.
Model będzie dostępny w dwóch wersjach – AM37 gran turismo – osiągający maksymalną prędkość 57mph oraz w wersji sportowej S-line – 69mph.

Premiera modelu odbędzie się we wrześniu tego roku. Cena na razie nie jest znana.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close