Search

CM6 Miele – nowe oblicze ekspresu do kawy

Ekspres do kawy Miele CM6

Ekspresy wolno stojące Miele z linii CM6 wyróżnia niepowtarzalny design i funkcje.

8 filiżanek kawy

We wszystkich ekspresach CM6 Miele wprowadza funkcję „dzbanek kawy”, która daje możliwość przygotowania do 8 filiżanek kawy jedna po drugiej po naciśnięciu jednego przycisku. Dzięki niej można pić ten pobudzający trunek w większym gronie, bez konieczności każdorazowego czekania na jego przygotowanie.

Wysoka funkcjonalność Miele

W CM6 nie znajdziemy także wyłącznika głównego, a program „odtłuszczanie zaparzacza” będzie odbywać się przez włożenie tabletki czyszczącej bezpośrednio do zaparzacza, co dodatkowo usprawni obsługę urządzeń. O coraz lepszej funkcjonalności ekspresów CM6 świadczy również dotykowe sterowanie, AromaticSystem – inteligentna technika, która wydobywa aromat kawy, a także BrilliantLight – oświetlenie LED (tylko w modelu CM 6350), dzięki któremu przygotowywanie kawy odbywać się będzie w przyjemnej atmosferze. W ekspresach CM6 jest również możliwość zaprogramowania do 4 profili użytkownika, dzięki czemu szybko przygotujemy kawę, która idealnie trafia w gusta domowników. Dodatkowo funkcja OneTouch for Two umożliwia przygotowanie dwóch kaw jednocześnie.

Design podążający za trendami

Miele oferuje 2 modele z linii CM6. Model CM 6150, który jest dostępny w dwóch kolorach: ObsidianBlack i LotosWhite, a model CM 6350 jest dostępny w trzech kolorach: ObsidianBlack, GraphitGrey i LotosWhite.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close