Search

Egzotyczny Rafael | Ethimo i Paola Navone

Rafael_armchair

Nowa współpraca opowiada historię nieoczekiwanej, poruszającej filozofii życia na świeżym powietrzu. To opowieść gdzie projekt inspiruje dzika przyroda, a kreatywność jest zupełnie niewymuszona. Egzotyczny, naturalny i … wyjątkowy. Taki właśnie jest początek Rafaela, nowej historii opowiedzianej przez Ethimo i Paolę Navone. Projekt odzwierciedla wyjątkową zdolności tej projektantki do reinterpretacji i adaptacji estetyki odległych kultur i krajobrazów. A także efekt pasji Ethimo do tworzenia idealnego, harmonijnego związku między meblami a ich otoczeniem.

Egzotyczny Rafael_armchairs
Rafael to kolekcja mebli wypoczynkowych, pretendujących do symbolu egzotyki we współczesnej wyobraźni. Ma za zadanie uchwycić esencję najbardziej fascynujących miejsc na świecie, aby wzbudzić niezwykłe odczucia. Kolekcja wykreowana dla dobrego samopoczucia i nowych wrażeń wypoczynku na świeżym powietrzu.

Stworzona, aby ożywić najbardziej ekskluzywne przestrzenie tarasów i ogrodów własną unikalną osobowością. Kolekcja  „absorbuje” zmieniające się, wieloaspektowe kształty natury i emanuje witalnością mocnych linii i surowym pięknem materiałów.

Rafael_coffeetables

Takie wzornictwo, materiały oraz sposób dekoracji tworzą meble o eklektycznej duszy. Rosłe, obfite i przytulne zapraszają swoją energią i kolorami. Doskonałe artystyczne rzemiosło drewna tekowego, marmuru i lawy w rzeczywistości łączy się z wyrafinowaną gamą kolorów tkanin. Także obicia mebli, unikalne tkaniny zaprojektowała Paola Navone.

 „Rodzina obejmuje siedziska na każdą porę dnia, na poranną kawę, drzemkę w cieniu lub gin z tonikiem o zachodzie słońca”, mówi Paola Navone, „Rafael jest solidny, wygodny i przyjazny. Jego nieregularny kształt jest niemal pierwotny. Listwy tworzące oparcie są różne i połączone ze sobą dużymi metalowymi zszywkami. Ta drzewna, organiczna skorupa tworzy miękkie gniazdo poduszek. Zadedykowaliśmy Rafaelowi wyjątkowy dom. „

Egzotyczny Rafael_daybed
 

Rafael to modułowy system składający się z foteli wypoczynkowych, leżanek i stolików kawowych. Wszystkie elementy mogą być używane razem lub samodzielnie. Naprzemienne listwy w nowym naturalnym wykończeniu tekowym tworzące oparcia ożywiają niezwykle oryginalne sześciokątne profile ramy. Wymiarowy rytm, który nadaje ruch i wizualną aperturę, nadając dynamiki meblom i otoczeniu. Dzięki temu zapewnia egzotyczny nastrój każdego dnia spędzonego na świeżym powietrzu.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close