Search

Louboutin projektuje zegarek dla Jaeger-LeCoultre

Kolekcja Jaeger LeCoultre Reverso projektu Christiana Louboutina

 

Co roku, w styczniu, w Genevie odbywają się targi SIHH, eksponujące najnowsze modele najbardziej luksusowych zegarków na świecie. W tym roku, marka Jaeger-LeCoultre przedstawiła całkowicie odświeżoną linię swoich kultowych zegarków Reverso. Ruch ten nie był całkowicie nieprzewidziany, gdyż w 2016 roku marka świętuje 85-lecie powstania najbardziej swojego wizytówkowego modelu Reverso, oprawionego w prostokątną ramkę w stylu Art Deco.

W najnowszej kolekcji odnaleźć można wysoce skomplikowany i złożony model Reverso Gyrotourbillon, jak i inne arcydzieła sygnowane marką na przestrzeni jej historii. Wprowadzona została również linia Atelier Reverso, w której klienci mają możliwość konfiguracji oraz modyfikacji zegarków przy wykorzystaniu aplikacji online (obecnie dostępnej jedynie w butikach marki, jednak w przyszłości wprowadzonej również na strony internetowe). Marka nawiązała kooperację ze sławnym projektantem w celu stworzenia pierwszych modeli z linii, w akcie świętowania rocznicy istnienia marki. Do współpracy zaproszony został Christian Louboutin. Tworzone przez niego buty emanują elegancją, blaskiem oraz oczywistą fascynacją tym obszarem mody. Żadne inne modele nie są tak rozpoznawane na całym świecie jak szpilki sygnowane czerwonym spodem podeszwy.

Louboutin od razu odnalazł wizję i inspirację dla modelu zegarka, sygnując go czerwonym spodem paska, tak jak swoje buty. Wykorzystał elementy nawiązujący do Art Deco w sposób umożliwiający ukazanie jego charakteru. Lśniące kolory oraz tekstury podkreślają paski oraz wyświetlacze edycji Louboutina, która równocześnie doskonale wpisuje się w stylową tematykę marki.

Modele Reverso Louboutina dostępne są w dwóch rozmiarach klasycznego Reverso Duetto.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close