Search

Louis Vuitton wiosna/lato 2017 – kobieta Paryża

LV wiosna-lato 2017

Najnowsza kolekcja Louis Vuitton wiosna-lato 2017 uwagę kieruje na Paryż i jego wyrafinowane kobiety. “Paryż to esencja tej kolekcji, a kolekcja jest hołdem złożonym jego niezależnym, oryginalnym i wolnym duchem mieszkankom” – powiedział Nicolas Ghesquière.

Styl kolekcji

Plac Vendome to esencja Paryża. To właśnie w tym wyjątkowym epicentrum francuskiej elegancji mogliśmy podziwiać nową odsłonę kolekcji na wiosnę-lato 2017. Paryż – miasto zawieszone pomiędzy prawym a lewym brzegiem Sekwany, mających własną specyfikę oraz kreatywną atmosferę, to miks różnych kierunków modowych, wyjątkowy wir, który wciąga wszystkie artystyczne idee z całego świata.

Pomiędzy teatralnym bogactwem stylizacji, a skromnym ascetyzmem, błyskotliwa i świadoma swojego charakteru paryżanka o niezwykle oryginalnym stylu, ukazuje się w nowej odsłonie, a codzienna stylizacja staje się sztuką przyjemności.

Kobieta Louis Vuitton


Louis Vuitton pokazuje kobiety pewne siebie dzięki idealnie skrojonym garniturom i dżersejowym sukniom unoszącym się podczas ruchu, delikatnie rozświetlonym błyskiem uwodzicielskiej palety tęczowych kolorów, z dodatkiem oryginalnych akcesoriów oraz koronek. Błysk, przeźroczyste materiały, elementy egzotycznej skóry oraz nawiązania do lat 80-tych, to portret pewnej siebie paryżanki i obywatelki świata.

Moda w ujęciu Bruce’a Webera

Tym razem za obiektywem stanął Bruce Weber, a na zdjęciach zobaczymy ulubione muzy projektanta Nicolasa Ghesquière’a – Michelle Williams, Jennifer Connely, Adèle Exarchopoulos i Sashę Lane w towarzystwie siedmiu modelek – Rianne Van Rompaey, Natalii Westling, Sory Choi, Jean Campbell, Mashy Skokovej, Mici Arganaraz i Alexandry Micu
Zobacz także:
Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close