Search

Ego numer 100 od Abimis w Monachium

ego 100 abimis zdjęcie- Matteo Cirenei 06

Abimis podpisuje swoją setną kuchnię Ego, stworzoną dla ekskluzywnej prywatnej rezydencji w Monachium. Wnętrza eleganckiej, prywatnej posiadłości w samym sercu bawarskiej stolicy charakteryzują się nowoczesnością i elementami vintage.

ego 100 abimis zdjęcie- Matteo Cirenei 01
Zdjęcia: Matteo Cirenei

Współczesny, minimalistyczny i prosty styl każdego pomieszczenia w tym domu czerpie inspirację z przeszłości. Obejmuje więc unikalne i oryginalne przedmioty, meble o antycznym uroku i wyrafinowane dodatki meblowe. Te fascynujące elementy, starannie wymieszane z dziełami sztuki współczesnej i ikonami designu, określają tożsamość i atmosferę apartamentu. Można go więc określić jako jednocześnie wyrafinowany i przytulny.

Błyszcząca gwiazda Ego

Otwarta kuchnia tworzy przyjazną, swobodną i dobrze zorganizowaną przestrzeń, w której znajduje się również jadalnia. To przestrzeń, w której można spędzać razem czas dzień po dniu i gdzie wszystkie czynności, od przechowywania i przygotowywania posiłków po sam akt gotowania przekształca się w okazję do wymiany doświadczeń i emocji.

ego 100 abimis zdjęcie- Matteo Cirenei 04

Ta kuchnia Ego firmy Abimis posiada imponującą, dużą, wolnostojącą wyspę. To niewątpliwie gwiazda tego pomieszczenia. Regulowane reflektory punktowe na suficie dodatkowo podkreślają jego „centralną” rolę. Sprytnie rozmieszczone belki, ulepszają kuchnię poniżej, tworząc odpowiednią równowagę światła w całym pomieszczeniu. Kluczową rolę odgrywają również miejsca do gotowania, mycia i pracy. Wszystkie znajdują się na tym samym, pozbawionym fug blacie.

ego 100 abimis zdjęcie- Matteo Cirenei 02

Prawdziwą wyjątkowość koncepcji Ego wyraża tutaj szczególny detal dekoracyjny. Numer upamiętniający setną kuchnię Ego autorstwa Abimis można zobaczyć na jednym z dużych, ergonomicznych uchwytów, tutaj w wyrafinowanym mosiężnym wykończeniu. Ważny „symbol” tej kultowej kuchni, która zapewniła najwyższą wydajność profesjonalnej gastronomii w domu. Oferuje też nowy sposób poznawania współczesnych kuchni.

Centrum życia domu

Ta konkretna kuchnia Ego, z charakterystycznymi fazowanymi drzwiami wpuszczanymi w ścianę, doskonale zintegrowanymi z konstrukcją i niewidocznym zawiasem opatentowanym przez Abimis, ma błyszczące wykończenie „efekt lustra” z polerowanym orbitalnie wpuszczanym cokołem. Kuchnia Abimis zawiera również serię wysokich jednostek z drzwiami ze stali nierdzewnej, wszystkie z orbitalnie polerowanym wykończeniem; w tych jednostkach znajduje się lodówka, piekarnik i szereg schowków na żywność i przybory kuchenne.

ego 100 abimis zdjęcie- Matteo Cirenei 04

Ta specjalnie zaprojektowana kuchnia Ego, wykonana w całości ze stali nierdzewnej AISI 304. Zapewnia maksymalną swobodę ruchów, nie tylko znacznie ułatwiając różne etapy procesu gotowania, ale także nadając szczególny charakter codziennemu życiu w kuchni. Ego to idealnie połączenie estetyki i funkcjonalności. Ego przekształca każdą kuchnię w najbardziej przytulne pomieszczenie w domu. to miejsce do spędzenia całego dnia na relaksie, wymianie doświadczeń i spotkaniach towarzyskich. Dzięki temu ​​przestrzeń ta jest funkcjonalna i dostosowana do specyficznych nawyków i wymagań właściciela. Dodatkowo zawsze zapewnia najwyższą wydajność w zakresie higieny i bezpieczeństwa.

ego 100 abimis zdjęcie- Matteo Cirenei 03

Zobacz także:

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close