Search

ABIMIS | Letnia kuchnia wśród zieleni Friuli

Udine2_05

Najnowsze koncepcje współczesnej architektury i projektowania wnętrz coraz częściej rozpatrują przestrzeń zewnętrzną jako naturalne przedłużenie domu. Projekt zrealizowany w Udine w pełni urzeczywistnia tą koncepcję. Tutaj technologia i wzornictwo ABIMIS uciekły od tradycyjnych ograniczeń i domowych obwarowań, dzięki czemu płynnie wtopiły się w otaczającą przyrodę. Jednocześnie kuchnia nadała miejscu nowego blasku, stając się jego integralną częścią.

Udine2_03

Gotowanie w ogrodzie

Właściciele tej willi położonej na wsi za Udine zdecydowali się na praktyczne rozwiązanie i bardzo oryginalną stylistykę, wyciągając kuchnię poza ściany domu. Tak więc rozległe tereny otaczające willę stały się sceną dla kuchni z linii ATELIER,
wyprodukowanej w wersji z niebieskim wykończeniem. Ten wyjątkowy projekt to nie tylko uderzająca prostota sylwetki
i wyrafinowany design, ale także wszystkie dodatkowe wartości rozwiązań ABIMIS, tu zastosowane na zewnątrz. Specyficzne cechy filozofii marki pozostają niezmienione także w opracowywanych produktach do użytku pod otwartym niebem. Nie inaczej było w tym przypadku, przede wszystkim wybrano kuchnię AISI 316 ze stali nierdzewnej. Cenny stop wykorzystany w tym produkcie jest odporny na czynniki atmosferyczne i zalecany do stosowania w środowiskach zasolonego powietrza lub bogatych w chlor, nadaje się także do recyklingu.

Udine2_07

Nie tylko zaawansowana technologia i optymalizacja przestrzeni umożliwia osiągnięcie najlepszej wydajności także na zewnątrz. Dzięki rozwiązaniom ABIMIS produkty można dostosować do potrzeb w pełnym tego słowa znaczeniu. Za każdym razem dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, łącznie ze stroną estetyczną, bez uszczerbku dla wymagań technicznych, środowiskowych czy związanych z przestrzenią.

Udine2_04

Kuchnia pod chmurką wg ABIMIS

Ten aspekt „szycia na miarę” sprawia, że ​​kuchnie ABIMIS są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Teraz fakt ten potwierdzony został także na zewnątrz, gdzie wybrano niebieskie wykończenie, aby przypomnieć naturalny kolor nieba. Rzeczywiście, tą kuchnię przeznaczoną do użytku w ogrodzie można dostosować w każdym szczególe. Począwszy od kompozycji i akcesoriów, aż po wysokość i głębokość blatu roboczego i rodzaju wyposażenia. Wykończenia można również dostosować do innych materiałów, zarówno naturalnych, jak i nie. Poddane starannej obróbce gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i odporność, nawet pod wpływem czasu i skutków złej pogody.

ABIMIS

Projekt uzupełniają także profesjonalizm i higiena. Z tego powodu kuchnie ABIMIS projektuje się tak, aby utrzymywanie ich w czystości było jak najmniej uciążliwe. Natomiast schowki i szuflady, których powierzchnie mogą chłodzić lub podgrzewać, znalazły się także w wersji tej kuchni ogrodowej.

ABIMIS

Ta realizacja podkreśla nowy trend, w którym widać obecność kuchni na zewnątrz. Już nie tylko w jako miejsca grillowe, ale jako dobrze zaprojektowane i w pełni rozwinięte udogodnienia. To miejsca gdzie można czerpać korzyści z pleneru w towarzystwie swoich gości, również podczas przygotowywania i gotowanie posiłków.

ABIMIS

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close