Search

Moooi | trzy premiery dwóch projektantów

Już dzisiaj, czyli w piątek 20 września w Londynie marka Moooi organizuje specjalne spotkanie z okazji premiery nowych projektów. W ubiegłym tygodniu światło dzienne ujrzały nie jeden, nie dwa, ale aż trzy nowe meble. A podczas porannego wydarzenia będzie można porozmawiać o nich z ich twórcami – Simone Bonannim i Edwardem van Vlietem. Co sprawia, że ​​te projekty są takie Moooi? Spójrzcie poniżej i dowiedz się więcej o tym, jak te projekty potrafią sprawić, że twoje życie stanie się niezwykłe.

moooi
Hana

Fotele Hana zostały zaprojektowane przez włoskiego projektanta Simone Bonanniego. Hana po japońsku oznacza „kwitnienie”. Nazwa ta idealnie pasuje do projektu, gdyż rozwija się niczym rozkwitający pąk. Hana zaprasza do odpoczynku, relaksu i zatracenia się w swoim małym zakątku świata. Zaprasza do świata spokoju …

moooi04
Pooof

Pooof, oto jest! To wszechstronne siedzisko zaprojektowało studio Moooi Works jako idealnego towarzysza w każdym domu i dla każdego domownika. Ponadczasowy, solidny i miękki. Na pierwszy rzut oka bryła mocno osadzonego na ziemi Pooof nie pozwala sobie wyobrazić, jak naprawdę potrafi być elastyczny.

moooi04
Kaipo TOO

Kaipo TOO jest jednym z największych przedsięwzięć Moooi, ponieważ doskonalenie go zajęło całe lata. Projekt Edwarda van Vlieta promieniuje jednością, ponieważ do jego wykonania użyto wyłącznie dmuchanego szkła weneckiego. Kaipo TOO jest dostępny w dwóch kolorach: pewter i sepia.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close