Search

FAS Pendezza | włoski sposób na wspólną zabawę

Capri

Już w przyszłym tygodniu startują targi EDIT Napoli 2019 (7-9 czerwca). Wydarzenie to skupia się na projektancie jako twórcy i przedstawia selekcję niezależnych projektantów, rzemieślników, producentów i drobnych manufaktur prezentujących meble i przedmioty łatwo dostępne w sprzedaży, zamiast prototypów i galerii zdjęć. Pojawi się tu ponad 50 wystawców, zobaczymy także efekty oryginalnej współpracy między projektantami i lokalnymi producentami. Pomysłodawczyniami i organizatorkami EDIT NapoliDomitilla Dardi oraz Emilia Petruccelli.

Capri
Capri

FAS Pendezza

FAS Pendezza to firma z Bergamo, która w ciekawy i unikatowy sposób interpretuje obiekty do wspólnej zabawy. Produkuje bowiem gry łączące ludzi w każdym wieku. Podczas tegorocznych targów EDIT Napoli 2019 zaprezentuje specjalną wersję stołu do piłkarzyków serii Ciclope. Specjalnie na tą okazję powstała elegancka interpretacja nazwana Capri. Capri to najnowszy produkt w portfolio producenta, obok innego stołu Fido oraz stołu bilardowego Cubista. Za wszystkie projekty odpowiada Design Managment Basaglia + Rota Nodari Architetti, specjaliści sprawdzeni przez FAS Pendezza. 

Capri

Ciclope

Ciclope będzie prawdziwym bohaterem na EDIT Napoli, ponieważ opowie na nowo znany scenariusz – to co zobaczymy to wszechstronny i wielofunkcyjny stołowy futbol. Stół do gry zaprojektowany z centralną nogą wspierającą, łamie całą estetykę i znane, statyczne wzory. Wielki metalowy stożek ma odpowiednią stabilność nawet dla trudniejszych faz gry, choć niezwykliśmy widzieć bazy stołu w tym kształcie. Gdy dodamy zaskakujący blat, można go przekształcić w elegancki stół na miły aperitif na świeżym powietrzu. Specjalna edycja Ciclope zainspirowana samochodami „spiaggina” z lat 50. z błękitną obudową, jasnymi wstawkami z drewna i powierzchnią do gry w wiklinowym wykończeniu. Hołd od FAS Pendezza i projektantów Basaglia + Rota Nodari do Neapolu i jego miłości do futbolu i morza.

"<yoastmark

Fido

Fido jest innym stołem do piłkarzyków zaprezentowanym w 2019 roku przez FAS Pendezza. Charakteryzuje go skrajna prostota ponieważ drewno i metal występują tu w tym samym kolorze – białym, czarnym lub czerwonym. Naturalnie istnieje możliwość dostosowania go na życzenie klienta. Dzięki zręcznej ręce Basaglia + Rota Nodari Fido daje się łatwo zaaranżować w każdym wnętrzu. W towarzystwie rodziny i przyjaciół nie sposób nie podjąć wyzwania rzucanego przez ten przedmiot rekreacji. Wyzwanie to rzucane jest zawsze z wdziękiem i elegancją.

Fido
Fido

Cubista

Cubista to linearny stół bilardowy, solidny i wszechstronny, wymyślony i zaprojektowany również przez projektantów z Bergamo. Elegancka, prostokątna metalowa baza po dodaniu blatu staje się wyrafinowanem stołem jadalnianym. Biały lub czarny z delikatną zieloną tkaniną, albo w nieoczywistej wersji piaskowej z bogatym czerwonym płótnem. FAS Pendezza wraz z Basaglia + Rota Nodari Architetti na nowo odkryli pomysł na grę, przekształcając rekreacyjny bilard w uniwersalnie i zabawnie wyrafinowany element wyposażenia. Idealny przykład połączenia funkcji i włoskiego sznytu.

Cubista
Cubista

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close