Search

Prysznic multidyscyplinarny od Dornbracht

prysznic 06_Dornbracht_Aquamoon_ATT_Delight_Edition

Podczas Monaco Yacht Show zaprezentowano najbardziej luksusowy na świecie prysznic: AquamoonATT– Delight Edition marki Dornbracht. Edycja limitowana do 25 sztuk na całym świecie oferuje trzy charakterystyczne zabiegi – hydroterapię, aromaterapię i chromoterapię. Dzięki temu zabiera nas na transcendentalne spotkanie z żywiołem wody. Produkt jest wynikiem współpracy firmy Dornbracht ze specjalistami od inteligentnego oświetlenia Volatiles.

prysznic 01_Dornbracht_Aquamoon_ATT_Delight_Edition

Prysznic totalny

The AquamoonATT– Delight Edition wzbogaca wielokrotnie nagradzany prysznic AquamoonATTfirmy Dornbracht. Tym razem dodano do tego doświadczenie światła na szeroką skalę, niewidoczne elementy sterujące oraz nowe luksusowe elementy wystroju. Główną ścianę nowej edycji specjalnej zdobi błyszcząca szklana mozaika. Po dotknięciu 6144 błyszczących szklanych płytek zamienia się w dzieło sztuki namalowane światłem. Poza swoim pięknem, rozwiązanie zawiera intuicyjne sterowanie AquamoonATT– Delight Edition. Każda z płytek mozaiki to wrażliwa na dotyk dioda LED, która zmienia się w miliony kolorów i wzorów za dotknięciem palca. W połączeniu z natryskami wody płytki tworzą wrażenia świetlne i harmonię barw dla chwil czystej błogości.

prysznic 04_Dornbracht_Aquamoon_ATT_Delight_Edition

Centralną kopułę edycji specjalnej pokrywa platynowy liść, co dodaje luksusowego akcentu i uzupełnia błyszczące kafelki. Jest on ręcznie nakładany przez mistrzów rzemieślników wykorzystujących metale szlachetne. Dzięki temu każdy egzemplarz tej limitowanej edycji jest jedyny w swoim rodzaju. Z projektem zintegrowano także rurę natryskową w matowym kolorze champagne. Ten moduł do hydroterapii Kneippa może być wykorzystywany do ciepłych i zimnych natrysków. W efekcie tych zabiegów pobudza przepływ krwi i stymuluje krążenie, metabolizm oraz układ nerwowy. Niestandardowe odprowadzenie wody od Baqua w kształcie pierścienia, zaprojektowano tak, by odzwierciedlać kształt kopuły. W rezultacie tworzy symetrię, a także pozwala na zastosowanie płaskiej podłogi bez żadnego spadku.

prysznic07_Dornbracht_Aquamoon_ATT_Delight_Edition

Unikalne doznania

AquamoonATTto wielozmysłowe doznanie wody, które pozwala na chwile rozkoszy dzięki nowym trybom przepływu, charakterystycznym choreografiom i nastrojowemu oświetleniu. Michael Neumayr stworzył AquamoonATT w subtelnym i minimalistycznym designie, aby skupić uwagę na wyjątkowych doświadczeniach wody. Wewnątrz znajduje się kopuła osadzona w suficie, czyli element centralny.   Ukryte w niej oświetlenie tworzy miękkie światło. Inspiracją dla tego efektu było światło księżyca wywołujące poczucie nieskończoności. Patrząc w górę można dostrzec niezwykły efekt głębi, który na chwilę blokuje świat zewnętrzny.

Potrzebujemy osobistych bezpiecznych schronień, w których możemy przeżyć chwile szczęścia. Harmonijna gra wody, nastrojowego oświetlenia i zapachu tworzą uczucie szczęścia, moment błogości, gdy odczucia takie jak relaks, ożywienie i bezpieczeństwo są dostrzegane przez zmysły”.

prysznic05_Dornbracht_Aquamoon_ATT_Delight_Edition

Unikalne doznania są zasługą czterech innowacyjnych trybów przepływu. Tak więc „Aqua Circle” i „Tempest” przynoszą poczucie prawdziwego deszczu. Z kolei „Queen’s Collar” odtwarza autentyczne wrażenie wodospadu. Na koniec najciekawszy tryb „Embrace”, który pokrywa całe ciało wodą, pozostawiając głowę czystą i suchą. Cztery tryby przepływu wody w połączeniu ze światłem i zapachem tworzą trzy wyjątkowe choreografie.

prysznic03_Dornbracht_Aquamoon_ATT_Delight_Edition

Choreografia kąpieli

Łagodząca: Pełne, miękkie krople wody spadają na ciało jak tropikalna ulewa i uspokajają umysł. Intensywne niebieskie i fioletowe światło przywołuje atmosferę czystego porannego nieba w połączeniu ze zmysłowym zapachem śródziemnomorskiego kwiatu cytrusów. Ciepło wody wprawia ciało w stan terapeutyczny, niemal medytacyjny.

Pielęgnująca: Kurtyna kropel wody otula ciało w towarzystwie błękitu oceanu i intensywnej zieleni lasu deszczowego. Otwiera się i zamyka w rytmie oddechu, naprzemiennie opadając w delikatny, masujący stożek i intensywny, skoncentrowany strumień wody. Ciało i umysł stają się wzmocnione i wypełnione dobrym samopoczuciem.

Wzmacniająca: Skąpane w żywym pomarańczowym i fioletowym świetle ciało jest stymulowane przez zmienną siłę i temperaturę kropel wody. Dodatkowo pikantne zapachy mandarynki i drzewa różanego aktywują zmysły. W rzeczywistości kąpiel łączy w sobie rozgrzewającą kaskadę na szyi i orzeźwiająco chłodny strumień wody spływający po ciele.

 

 

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close