Search

Dukaversum | eksperymentalny showroom Duka

dukaversum 01

Firma Duka może poszczycić się 40-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości kabin prysznicowych. Liczy się jako jedna z najlepszych włoskich firm na rynku pod względem wydajności produkcyjnej, a także działań PR. Zawsze wyraźnie i wyczerpująco przekazuje wszystkie zalety swoich produktów. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego projektu – Dukaversum.

2019 jest ważnym rokiem dla Duka. Firma przeniósła się do swojej nowej, majestatycznej siedziby, położonej w zielonej zielonej dolinie Południowego Tyrolu w Bressanone. Nowa „europejska” jednostka obejmuje zakład produkcyjny, biura oraz nowe „dukaversum”. Salon pokazuje cztery części katalogu Duka: quadro, vertica, aura i arreda.

dukaversum 02

„Dukaversum” to eksperymentalny i innowacyjny salon wystawowy oparty na unikalnej koncepcji i układzie, który zapewnia praktyczny i przejrzysty, ale jednocześnie syntetyczny przegląd produktów firmy. Bea Mitterhofer opracowała tę koncepcję, ilustrując ogromne doświadczenie Duka. Stworzyła cztery różne przestrzenie, z których każda przedstawia własną interpretację zróżnicowanej palety produktów. Czarny jak smoła tunel prowadzi gości do tych czterech „nastrojów” poprzez centralną „arenę”. Wita ich olbrzymi ekran odtwarzający film wideo wyjaśniając koncepcję podziału salonu na różne nastroje.

Wizerunek

Podróż rozpoczyna się w pierwszym z czterech „pokoi”, którego układ zainspirowany został górami i prezentuje kabiny prysznicowe quadra. Profile pionowe i poziome, solidne konstrukcje idealne do dużych przestrzeni.

Drugi pokój przeznaczony jest dla wszystkich klientów aspirujących do nowoczesnych i inteligentnych pomieszczeń mieszkalnych bez rezygnacji z praktycznej funkcjonalności. Wszędzie można dostrzec ślady miasta, miejskie otoczenie kabin prysznicowych vertica. Ich ekskluzywne profile pionowe są hołdem dla drapaczy chmur rozsianych na panoramach dużych miast.

dukaversum03

Podróż trwa, a Duka dociera aż do Orientu. W tym pokoju chodzi o relaks i wygodę, co widać w kabinach prysznicowych w części aura. Te eleganckie rozwiązania odznaczają się minimalizmem, mają syntetyczny design i nie posiadają ramy. Proste i wyrafinowane, te absolutne klejnoty wyróżniają się połączeniem czystego połysku stali i przezroczystego szkła.

Na koniec odwiedzający mogą podziwiać produkty arreda. W tym ostatnim pomieszczeniu znajdują się przestronne kabiny prysznicowe zanurzone w bujnej roślinności. Naprawdę trzeba się skupić, aby zobaczyć, gdzie kończy się kabina, tak symbiotyczna jak ta fuzja. Te duże kabiny są uosobieniem relaksu i komfortu, są małą oazą naszych klientów.

Wciągające 360​-stopniowe „dukaversum” to koncepcja, która przenosi jakość, wszechstronność i funkcjonalność produktów Duka. Ta marka zawsze wiedziała, jak jasno i zdecydowanie komunikować się z grupą docelową. Projektanci, architekci i detaliści znajdą rozwiązanie, które najbardziej odpowiada ich potrzebom, zarówno przestrzeni, jak i projektowi. Co więcej, zawsze mogą liczyć na indywidualną opiekę dzięki fachowej pomocy personelu obecnego w salonie Duka.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close