Search

W Hongkongu | nowy flagowy salon Molteni & C

07_moltenic_dada_hong_kong_lr

Grupa Molteni, wraz z inauguracją nowego salonu flagowego Molteni & C | Dada w Hongkongu, konsoliduje ponad dziesięcioletnie partnerstwo z Firmstone. Tym razem podejmuje kolejny znaczący krok w kierunku przebudowy swojej sieci dystrybucyjnej na strategicznych rynkach Dalekiego Wschodu.

01_moltenic_dada_hong_kong_lr

Salony w centrum Hongkongu

Na początku maja 2019 roku marka Molteni & C | Dada otwarła drzwi do nowego flagowego showroomu w Harbor Center w Wan Chai. Nowoczesny, elegancki salon wystawowy oferuje pełną, pięknie stylizowaną ekspozycję z najbardziej charakterystycznymi elementami i wzorami marki. Dzięki temu odwiedzający mogą poczuć atmosferę i doświadczyć pełnej wrażeń podróży w świat Moteni & C. Jednocześnie demonstruje trwałe dziedzictwo i ponadczasowe poczucie stylu dla zamożnych, wyrafinowanych i świadomych stylu.

Hong Kong

Uruchomienie nowego salonu, strategicznie zlokalizowanego w Harbour Centre, jest następstwem otwarcia salonu Dada Kitchen przez Firmstone na Gloucester Road we wrześniu 2018 r. Dzięki temu obie firmy znajdują się w odległości zaledwie trzech minut spacerem. W ten sposób konsolidują obecność marek spod szyldu Molteni Group w Hongkongu. Prezentuje się tu światowy wybór mebli do kuchni marek Molteni & C | Dada oraz Armani / Dada. W rezultacie cała gama aranżacji umożliwia odwiedzającym zaspokojenie wszelkich potrzeb związanych z wnętrzem domu. Od kuchni przez jadalnie, pokoje dzienne i sypialnie, aż po domowe gabinety. Bogata ekspozycja obejmuje oczywiście także najnowsze kolekcje Molteni & C.

Hong Kong

Inspiracją dla ekspozycji była rodowa siedziba. W związku z tym ogromne okna stanowią kolejny wytworny element tej przestrzeni. Wyszukane naturalne materiały, takie jak szkło czy drewno, urozmaicają świetliste akcenty na odcieniach jasnego i ciemnego piasku oraz ciepłych szarości. Teraz także w Hongkongu można poczuć ducha Grupy Molteni.

Andrea Molteni
Andrea Molteni

Grupa Molteni jest jedną z wiodących międzynarodowych włoskich firm z branży wyposażenia wnętrz. Składa się z czterech firm, z których każda znajduje się w czołówce swojego sektora. Marka Molteni & C odpowiada za wyposażenie domu, Unifor jest dedykowana biurom. Dada to świetne kuchnie, a Citterio to wyposażenie biur oraz ścianki działowe. Grupa Molteni oferuje swoje produkty nie tylko we Włoszech, ale także w ponad osiemdziesięciu krajach na całym świecie.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close