Search

ZAJC na targach w Dubaju i Londynie

b_monolith-zajc-kuchnie

Dla marki ZAJC wrzesień był miesiącem prezentacji na międzynarodowych imprezach wystawienniczych. Tym razem producent luksusowych kuchni wystawił się na dwóch prestiżowych imprezach. Modele Zajc zobaczyli odwiedzający INDEX Exhibition w Dubaju oraz 100% Design w Londynie. Dzięki wielkiemu zainteresowaniu jakie wzbudziła na świecie, nasza rodzima firma trafiła właśnie na platformę Archiproducts.

b_monolith-zajc-kuchnie 01
Monolith

Zajc w Dubaju

Na targach INDEX Exhibition,odbywających się w dniach 17-19 września w Dubaju marka zaprezentowała kuchnię Monolith. Oczywiście to jedna z tegorocznych nowości producenta. Model zawdzięcza swoją nazwę monolitycznej wyspie z frontami i blatem z jednego rodzaju kamienia. Warto zaznaczyć, że ZAJC posiada opatentowaną technologię wykonania kamiennego frontu. Precyzja ręcznego wykonania i starannie dobrane luksusowe materiały zachwyciły architektów i deweloperów.

b_monolith- zajc -kuchnie 02
Monolith

Należy tu podkreślić, że impreza w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest największym wydarzeniem wnętrzarskim rejonie Bliskiego Wschodu i Afryce Północnej. Już od 1990 roku przyciąga i łączy ze sobą architektów, projektantów wnętrz, deweloperów i specjalistów ds. zakupów z nowymi markami, start-upami wyznaczającymi trendy i największymi międzynarodowymi markami w branży wyposażenia wnętrz.

b_phantom- zajc -kuchnie 02
Phantom

Zajc w Londynie

Druga międzynarodowa prezentacja marki odbyła się niemal równolegle z targami w Dubaju. Tym razem było to londyńskie 100% Design w dniach 18-21 września. Zapoczątkowane w 1995 roku targi odbywają się równolegle z London Design Festival i przyciągają 27 tysięcy odwiedzających. Na tegorocznej 25. edycji królowały przede wszystkim odniesienia do świata natury. W rezultacie uwagę przyciągała ogromna ilość produktów wykonanych z drewna. W ten trend z pewnością znakomicie wpisała się ekspozycja ZAJC. Na stanowisku marki pokazano kolejną z tegorocznych nowości, zaprojektowaną przez Patryka Zajca kuchnię Phantom. Model wykończony jest naturalnym szczotkowanym dębem i wytrawianym granitem. Kuchnia przede wszystkim wyróżnia się innowacyjnym sposobem w jakim rozwiązano połączenie wyspy ze stołem. Konstrukcja wyspy oparta jest na przeciwwadze, dzięki czemu stół nie posiada nóg i jest zwieszony w przestrzeni.

b_phantom- zajc -kuchnie 01
Phantom

Obie imprezy targowe przyniosły dla marki wiele nowych kontaktów handlowych i zamówień. Były również okazją do wymiany poglądów na temat wysokiej klasy mebli kuchennych. Zdaniem międzynarodowej publiczności, w tym wielu profesjonalistów meble marki ZAJC spełniają najwyższe światowe standardy, które oczekuje się od produktów premium – komentuje Justyna Zajc.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close