Search

Miękkość w kolekcji Flexform 2019

Miękkość FLEXFORM_Romeo

Flexform zawsze chce być na bieżąco, a często nawet przewiduje zmiany stylu życia. Dom interpretuje  jako naturalną przestrzeń, w której każdy może być sobą. To miejsce gdzie swobodnie można oddać się swoim ulubionym zajęciom. Aby poczuć prawdziwy relaks podczas czytania, lub cieszyć się otaczającą dyskretną elegancją niezbędna jest miękkość. Seria nowych produktów Flexform pozostaje wierna estetycznej stylistyce. Ponadczasowe i opierające się modom meble są czystą syntezą formy i funkcji.

Miękkość FLEXFORM_Romeo  1
Romeo

Romeo | Antonio Citterio

Delikatne linie, proporcje i detale sofy Romeo potwierdzają kunszt marki. Nie zabrakło tu bowiem odlewanych z aluminium, stożkowych nóżek ani mistrzostwa wykończeń tapicerki. Miękkość osiągnięto
dzięki doskonałemu nachyleniu siedziska i obfitym poduszkom z gęsiego puchu. W rezultacie powstało idealne połączenie dyskretnej elegancji z najwyższym komfortem. Sofę można obić dowolną tkaniną lub skórą z oferty Flexform, nadając jej tym samym różną osobowość.

Miękkość FLEXFORM_Sveva
Sveva

Sveva | Carlo Colombo

Sofa Sveva jest następstwem wyrafinowanej sylwetki i zachęcających kształtów, które wyróżniają fotel o tej samej nazwie. Zgrabna skorupa ze sztywnego strukturalnego poliuretanu jest tapicerowana skórą bydlęcą. Miękkość poduszek siedziska i oparcia zapewnia wypełnienie z gęsiego puchu. Eleganckie, aluminiowe nóżki dostępne są w czterech szlachetnych wykończeniach. Dzięki swoim kompaktowym proporcjom sofa Sveva nadaje styl i elegancję zarówno wnętrzom mieszkalnym, jak i hotelowym.

Miękkość_FLEXFORM_Jeremy
Jeremy

Jeremy | Carlo Colombo

Rodzina szafek Jeremy umożliwia jednocześnie coś ujawnić i coś ukryć. Rytm przestrzeni otwartych i zamkniętych podkreślają czyste linie i eleganckie proporcje. Kompozycje obejmują opcje z wieloma rozwiązaniami, także z opuszczanymi drzwiami i szufladami. W ten sposób znajdą zastosowanie w każdej przestrzeni w domu, mogą także dzielić pomieszczenia. Na satynowych lub polerowanych nóżkach z odlewanego aluminium spoczywa idealny mebel. Kontrast między lekkością elementów z przydymionego szkła a teksturą dębiny rzeczywiście zachwyca.

Miękkość_FLEXFORM_Newbridge Soft
Newbridge Soft

Newbridge Soft | Carlo Colombo

Zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewniać najwyższy komfort snu – łóżko Newbridge Soft. Miękkość proporcji i obfitego wypełnienia dopieszczono przez dopracowane detale. Sylwetkę zagłówka podkreśla elegancka lamówka, a łóżko w całej swej formie przypomina stos poduszek. Flexform zadbał o każdy szczegół, aby ten model stał się kwintesencją najważniejszej dla człowieka formy odpoczynku.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close