Search

CM6 MilkPerfection – specjalista od mlecznej kawy Miele

CM6 MilkPerfection Miele 01

Jesteś wielbicielem kawy z mlekiem? Nowy wolnostojący ekspres CM6 to idealny wybór. Wyjątkowo pyszna mleczna pianka zachwyca najbardziej wymagające podniebienia. 

CM6 MilkPerfection Miele 03

Mleko spieniane jest podwójnie dzięki podwójnej parze użytej przy przyrządzaniu kawy. Pianka jest gorąca i ma doskonałą konsystencję niezależnie od temperatury mleka, z którego korzystasz. Nowy model CM6 ma teraz szklany pojemnik na mleko. Taki sam, jaki do tej pory miały tylko ekspresy Miele do zabudowy. Na bieżąco widzisz, ile mleka jest w środku i uzupełniasz je w razie potrzeby, zanim zaczniesz przygotowywać kawę. Po opróżnieniu możesz umyć pojemnik w zmywarce.

CM6 MilkPerfection Miele 02

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta: jednym naciśnięciem wybierasz ulubiony rodzaj kawy spośród kilku opcji bez konieczności wchodzenia w menu urządzenia. W menu znajdziesz jednak jeszcze więcej rodzajów napojów, jak choćby espresso macchiato, flat white, czy herbaty. Możesz też indywidualnie regulować ilości wody i mleka. Dodatkowo wybierając jeden z trybów pracy ekspresu, w prosty sposób zmienisz ustawienia w zależności od sytuacji czy preferencji. Na co dzień możesz używać trybu Eco, ale kiedy masz gości, sprawdzi się tryb Party. Wtedy ekspres może zrobić wiele kaw w krótkim czasie.

CM6 MilkPerfection Miele 04

CM6 MilkPerfection możesz także obsługiwać zdalnie. WifiConn@ct pozwala nie tylko zmienić ustawienia czy zrobić kawę bez zbliżania się do ekspresu. Pomoże także wygodnie zrobić zakupy online lub skorzystać z aplikacji BaristaAssistant. Nowe modele ekspresów dostępne są w kolorach ObsidianBlack, LotusWhite i ObsidianBlack CleanSteelMetallic.    

CM6 MilkPerfection Miele 05

Zobacz także:

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close