Search

Ekspres do kawy | elektroniczny barista Miele

Ekspres do kawy Miele

Od kilku lat obserwujemy kawowy renesans, a na ulicach nie brakuje ludzi w różnym wieku maszerujących z kubkiem aromatycznego napoju w dłoni. W miastach jak grzyby po deszczu pojawiają się nowe punkty, należące przede wszystkim do popularnych sieciówek. Tę ofertę uzupełniają także bardziej ekskluzywne miejsca, gdzie napotkamy wyszukaną ofertę kaw z różnych stron świata. Sposobów na parzenie tego kochanego przez miliony napoju jest bardzo wiele. Jednak ekspres do kawy to niewątpliwie najpopularniejsze urządzenie do jej przygotowywania. Coraz cześciej chcemy korzystać z tego ułatwienia także w naszych domach. Tutaj oferta producentów jest także bardzo szeroka, ale dzisiaj skupimy się nad możliwościami urządzeń do zabudowy marki Miele.

Ekspres do kawy Miele02
Miele Generacja 7000

Ekspres do kawy najnowszej generacji

Ekspresy do zabudowy Generacji 7000 zachwycają i rozpieszczają wielbicieli kawy. Już przy okazji  pierwszej filiżanki możemy się przekonać, że urządzenie pracuje bardzo cicho. Dzięki technologii AromaticSystemFresh napój jest przygotowywany za każdym razem ze świeżo zmielonych ziaren. Gwarantuje on także, że w zaparzaczu nigdy nie pozostają resztki wcześniej zmielonej kawy. Funkcja CoffeeSelect pozwala wybrać spośród trzech rodzajów ziaren umieszczonych w różnych pojemnikach. Z kolei dzięki funkcji Performance jednym ruchem wybieramy jeden z czterech sposobów działania ekspresu. Pozwala on na zwiększenie oszczędności energii lub większą efektywność, gdy chcemy w krótkim czasie przygotować wiele filiżanek dla gości.

Funkcja Coffee&Tea udowadnia, że ekspres do kawy może być także ekspertem w parzeniu herbaty. Dostosowuje on nawet temperaturę wody i czas parzenia do odpowiednich gatunków liści. Czujnik CupSensor automatycznie wykrywa wysokość naczynia, a łagodne światło LED podkreśla piękno filiżanek. Dzięki rewolucyjnym funkcjom AutoDescale i AutoClean nie trzeba już ręcznie odkamieniać i czyścić ekspresu. Wystarczy wybrać odpowiedni moment, a ekspres odkamieni się sam i samodzielnie oczyści przewody na mleko oraz zaparzacz.

Ekspres do kawy Miele03
Miele Generacja 7000

Prywatny barista

Rytuał wypicia filiżanki kawy pozwala nam rozpocząć dzień w pracy, dzięki niemu przezwyciężamy senność i wchodzimy na wyższe obroty. To także nieodzowny element podczas spotkań zarówno formalnych jak i rodzinnych. Jeśli ekspres do kawy jest zawsze w gotowości w naszej kuchni, możemy cieszyć się luksusem posiadania domowego baristy. Taki wykwalifikowany pomocnik w zabudowie kuchennej z pewnością umili nam każdy, nawet najbardziej pochmurny poranek.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close