Search

Miele Experience Center w sercu Warszawy

Miele Experience Center Warszawa 04

W centrum Warszawy powstało nowe Miele Experience Center. Nowy salon Miele działa w centrum handlowym Plac Unii. 

Miele Experience Center Warszawa 07

Przestrzeń ponad 340 m² zaaranżowana została zgodnie z międzynarodowym konceptem projektantów Miele. Na gości salonu czekają dwie aktywne kuchnie. Jedną z nich mogą podziwiać także przechodnie.

Miele Experience Center Warszawa 07

Jednak strefy dedykowane gotowaniu to nie wszystko co znajdziemy w Miele Experience Center. Wewnątrz znajdują się dodatkowo obszary związane z praniem, ekspozycja odkurzaczy, a także strefa kawowa. Tu można degustować każdy rodzaj kawy. Jej doskonała jakość gwarantują automatyczne ekspresy wolnostojące oraz urządzeniach do zabudowy.

Miele Experience Center Warszawa 01
Miele Experience Center Warszawa 01

Do dyspozycji klientów salonu jest multimedialny system wizualizacji. Natomiast w asyście doradców można na miejscu testować urządzenia z każdej kategorii.

Miele Experience Center Warszawa 05

Marka Miele oferuje wyjątkowe doświadczenia w świecie kulinariów, pielęgnacji tkanin i utrzymywaniu czystości w domu. Miele to synonim jakości, niezawodności, innowacyjnych rozwiązań, funkcjonalności i doskonałego wzornictwa.

Miele Experience Center Warszawa 03

Od chwili powstania w 1899 roku pozostająca w rękach dwóch rodzin założycieli firma Miele jest jedynym na świecie producentem AGD testującym urządzenia na 20 lat użytkowania. Urządzenia do zabudowy kuchni, pralki i suszarki, odkurzacze, czy automatyczne ekspresy do kawy Miele, dzięki opatentowanym rozwiązaniom technologicznym, wybiegają w przyszłość i podnoszą jakość życia użytkowników. 

Miele Experience Center Warszawa 02

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/cm6-milkperfection-miele/

https://pointofdesign.pl/design/ekspres-do-kawy-elektroniczny-barista-miele/

https://pointofdesign.pl/design/twoinone-polaczone-funkcjonalnosci-miele/

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close