Search

Najnowszy showroom Roche Bobois, New Dehli

New Dehli

Francuska marka produkująca wysokiej klasy meble, Roche Bobois, otwiera swój flagowy sklep, w The Gallery on MG, przy ulicy Mehrauli-Gurgaon, w New Dehli. Ten luksusowy salon meblowy o powierzchni około 600 m² jest zlokalizoawany w bardzo modnej, handlowej dzielnicy miasta. Sklep został  zaprojektowany tak, by umożliwić klientom najdogodniejsze wypróbowanie mebli wypoczynkowych oraz dekoracji z oferty firmy. W każdym sezonie, marka prezentuje dwie, nowe, wielobarwne kolekcje. Wszystkie projekty Roche Bobois łączą najnowsze trendy z ponadczasową estetyką. A wszystko to dzięki niezwykłej pasji do kreatywności i wysokiej jakości rzemiosła. Roche Bobois jest  jednym słowem synonimem innowacyjnego, a jednocześnie wyrafinowanego wzornictwa.

Sukces Roche Bobois w Indiach

Pracując nad otwarciem sklepu w New Dehli, pan Gilles Bonan, prezes Roche Bobois International powiedział:

„Po sukcesie salonów w Bombaju i Bangalore, otwarcie sklepu w New Dehli, było tylko kwestią czasu. W nadchodzących latach, to właśnie Indie będą niewątpliwie największym rynkiem zbytu dla naszej marki”.

Współpraca z najlepszymi

Roche Bobois regularnie współpracuje z wiodącymi, międzynarodowymi projektantami, aby utrzymać swoje miejsce w czołówce trendów wzorniczych. Z biegiem lat, marka stworzyła bliską więź z takimi kreatorami jak Sacha Lakic, Stephen Burks, Christophe Delcourt, Ora-Ito czy Bina Baitel. Warto także wspomnieć o współpracy z najważniejszymi domami mody, jak na przykład Missoni, Sonia Rykiel, Jean Paul Gaultier, a ostatnio także Maison Christian Lacroix.

Roche Bobois jest światowym liderem w projektowaniu wysokiej klasy mebli oraz ich dalszej dystrybucji. Jest to także dynamicznie rozwijająca się firma, mocno zaangażowana w rozwój produktów futurystycznych.

Najnowszy sklep w New Dehli nie tylko zachwyca swoim asortymentem oraz nienaganną obsługą. Jest to także architektoniczne odzwierciedlenie ducha Roche Bobois.

Zobacz także:

Roche Bobois w stylu Lacroixa

Basen w wydaniu Roche Bobois

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close