Search

iPhone 7 – arkusz ze szkła

iPhone 7 redesign 2017

Podczas tegorocznej konferencji World Wide Developers w San Francisco, zaprezentowana została nowa koncepcja modyfikacji wyglądu słynnego iPhona. Marka Apple ogłosiła, że podjęta została decyzja wiążąca się z bardzo wyraźną zmianą.

W The Wall Street Journal pojawiła się już informacja o tym, że telefony nie będą dłużej wyposażone w główny przycisk, a zamiast tego ograniczone zostaną do większego panelu dotykowego. Zmianie ulega również polityka firmy. Dotychczas, co drugi rok na rynek wprowadzany był zupełnie nowy model. Zbliża się premiera iPhona 7, jednak źródła sugerują, że będzie on niemal identyczny, jak jego poprzednik. Wyposażony zostanie za to w baterię o większej pojemności, bardziej zaawansowany aparat fotograficzny oraz będzie odporny na kontakt z wodą.

Jeden z dyrektorów marki, Jonathan Ive, opowiada, że dąży do opracowania modelu, który jak najbardziej przypominać będzie swoim kształtem i strukturą arkusz ze szkła. W związku z tym, Iphone może zostać pozbawiony jakichkolwiek przycisków. Model z 2017 wyposażony zostanie w najnowsze technologie, a między innymi elektroluminescencyjny ekran oraz nowy system generujący złożone wibracje dotykowe.

Ekonomiści przewidują, że opóźnienie wprowadzania nowych modeli może wpłynąć na zwolnienie rozwoju rynku telefonów komórkowych. Od lat iPhone pełni rolę pioniera nowoczesnych technologii.

W tym roku, po raz pierwszy Apple doświadczyło spadku w sprzedaży swoich wizytówkowych telefonów. CEO Tim Cook uważa, że produkcja i projektowanie przestało nadążać za nieustannie zmieniającymi się potrzebami. Dłuższy okres czasu będzie umożliwiał stworzenie złożonej odpowiedzi na te zapotrzebowania.

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close