Search

Od Balenciagi do Prady: świąteczne dekoracje dla fanów mody

Ozdoby świąteczne Prada_pointofdesign.pl

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia a wraz z nimi udziela się szaleństwo dekorowania domów i rozmyślania o idealnej choince. Jeśli ubiegłoroczne bombki wydają się nieco przestarzałe, a Ty masz ochotę na odrobinę szaleństwa, proponujemy najmodniejsze pod każdym względem ozdoby na ten sezon.

Świąteczne ozdoby domu mody Balenciaga.

Poczynając od bombek w kształcie torebek Balenciagi i charakterystycznych wiklinowych koszy Selfridges, po bardziej powściągliwe, czarno-białe graficzne kule od Prady oraz inspirowane zegarkami ozdoby choinkowe Liberty. Daj się ponieść i uwolnij wewnętrznego maksymalistę – jeśli nie teraz, to kiedy?!

Balenciaga

Balenciaga.

Miłośnicy Balenciagi nie muszą już szukać swoich wymarzonych ozdów. 7 grudnia 2021 r. francuski maison ma wypuścić szereg ręcznie robionych ozdób ze szkła borokrzemianowego w postaci ozdobnych kul lub charakterystycznych modeli Balenciagi, takich jak kurtka puchowa, tenisówka „Triple S” i torba „Klepsydra”. Tak więc fani mody mogą dosłownie ubrać swoje drzewko.

Prada

Prada.

Odważne ozdoby świąteczne tego luksusowego domu z Mediolanu są wyobrażane w geometrycznych wzorach charakterystycznych dla logo Prady. Stwórz monochromatyczną estetykę dzięki tej parze czarno-białych sferycznych wzorów.

Christopher Kane

Christopher Kane.

Linia produktów More Joy Christophera Kane’a, obejmująca odzież, artykuły gospodarstwa domowego i akcesoria, zawsze wywołuje uśmiech. Dodaje trochę otuchy w tym świątecznym okresie dzięki gamie szklanych bombek, dostępnych w kolorze czerwonym, białym i czarnym, ozdobionych wyrażeniami „Specjalny”, „Seks” i „Więcej radości”.

 

Selfridges

 

Selfridges.

Czy czujesz równy zapał do mody i jedzenia? Smakowita świąteczna dekoracja Selfridges ma kształt wypełnionego produktami spożywczymi wiklinowego kosza, przepełnionego butelkami wina z brokatowymi czubkami oraz przewiązanymi wstążkami i kolorowo zapakowanymi prezentami. Uczta dla oczu.

 

Liberty

 

Liberty.

Masz obsesję na punkcie markowych zegarków? – Te dekoracje są stworzone zatem specjalnie dla Ciebie! Nadchodzi godzina, w której główną dekoracją jest bombka w kształcie zegarka Liberty. Dzięki kilku sztukom, z tych zdobionych kryształami, dmuchanych szklanych bombek, Twoje świąteczne drzewko będzie szykowne i zawsze na czasie, rok po roku.

 

Zobacz także:

Miuccia Prada nagrodzona za modowy dorobek

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close