Search

Okrągłe stoliki kawowe według Boffi

okrągłe stoliki boffi

Ozdobne i funkcjonalne okrągłe stoliki zdobią domowe przestrzenie z największą swobodą. Wspierając lampę lub działając jako małe blaty dla laptopów i notebooków, wyposażają, podtrzymują i przenikają przestrzenie. Katalog Fratelli Boffi oferuje wybór stolików kawowych, które można ustawić obok sofy. W zależności od dostępnych rozmiarów i wysokości można je wykorzystywać w charakterze stolików bocznych lub koktajlowych.

Sacher Leonardo Dainelli

Sacher – projekt Leonardo Dainelli / Dainelli Studio

Okrągłe stoliki Sacher zaprojektowane przez Leonardo Dainelli z Dainelli Studio charakteryzują dwa elementy. Chodzi oczywiście o drewno i wiedeńską słomę. Te dwie warstwy w ironiczny sposób nawiązują do słynnego wiedeńskiego tortu. Ramę częściowo owinięto wiedeńską słomą, tworząc w ten sposób półcylinder z fascynującym ażurowym wzorem. Dodatkowo powstała wersja ze szklaną, okrągłą półką usytuowaną na zgrabnej metalowej ramie rurce z oksydowanego mosiądzu.

Poseidon boffi

Poseidon – projekt Fratelli Boffi Studio

Mały okrągły stolik stół Poseidon składa się z podstawy z satynowego mosiądzu, z której wychodzą trzy kręte nogi z litego drewna farbowanego na czarno. Podtrzymują one marmurowy blat Explosion Blu niczym trójząb. Delikatny profil nóg nadaje projektowi niemal zwiewnej lekkości, kontrastującej z autorytatywną konstrukcją blatu i podstawy.

Scoubidou boffi

Scoubidou – projekt Nigel Coates

Zaprojektowana przez Nigel Coates lampa i stolik koktajlowy Scoubidou ma rzeźbioną drewnianą podstawę i ukośny kryształowy blat. Drewniana podstawa Scoubidou jest karbowana, tworząc płynny, zaokrąglony, skręcony kształt, który kończy się czymś w rodzaju doryckiej stolicy, na której spoczywa blat. Okrągłe stoliki Scoubidou występują w trzech rozmiarach, a różnorodność projektu wzbogacają różne wykończenia.

F* lampe table F* coctail table boffi okrągłe stoliki

F * Lamp Table e F * Cocktail Table – projekt Ferruccio Laviani

Dwa stoliki boczne, stolik pod lampę i stolik koktajlowy należą do rodziny F * The Classics zaprojektowanej przez Ferruccio Lavianiego. Okrągłe stoliki charakteryzują się miękkimi i obłymi liniami, a także wyrazistymi kolorami fluorescencyjnej zieleni i fuksji. Gęsty kolor pokrywa powierzchnię stołu, zapewniając niemal plastyczny wygląd, który kapiąc w kierunku podłogi pozostawia kilka kropelek za sobą. Te dziwaczne detale powoli obejmują strukturę, która nadal pokazuje imponujące linie i solidne, twarde drewniane nogi.

Ink-Aurus okrągłe stoliki Boffi

Aurus & Ink – projekt Archer Humphryes Architects

Aurous oraz Ink to okrągłe stoliki koktajlowe, zaprojektowane przez Archer Humphryes Architects. Wyróżniają się  dopracowanym, ale dekoracyjnym stylem, idealnie sprawdzającym się w każdym salonie. Mogą stać obok różnych siedzisk: od najbardziej klasycznych po najbardziej ekstrawaganckie. Oba stoliki składają się z trzech cienkich prostokątnych nóg z orzecha amerykańskiego, które wspierają dwa różne, solidne blaty. W rezultacie tworzą dynamiczny i imponujący kształt.

SCALLOPED boffi okrągłe stoliki

Scalloped – projekt Archer Humphryes Architects

Zaprojektowane przez Archer Humphryes Architects Scalloped to dwa małe okrągłe stoliki, na których można ustawić na przykład lampę. Styl Scalloped jest zawarty w podstawie złożonej z drewnianej toczonej kolumny, na której znajduje się szczyt ozdobiony elegancką intarsją. Odwołujący się do kształtu otwartego kwiatostanu, mały stolik powstał z zaokrąglonych linii, doczekał się dwóch wersji: Scalloped G oraz Scalloped P.

 

Zobacz także:

stoliki-kawowe-niezliczone-mozliwosci

fratelli-boffi-salone-del-mobile-2019

fratelli-boffi-design-inspirowany-swiatem-przyrody

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close