Search

PARAS café- minimalistyczna kawiarnia

kawiarnia

Zespół projektantów ze Swimming Pool Studio, odpowiedzialny za aranżację PARAS café w Szanghaju, stworzył minimalistyczne wnętrze, pełne równych linii i jasnych kolorów. Zewnętrzna ściana kawiarni jest prawie całkiem przeszklona. Biały napis z nazwą kafejki znajduje się tuż nad głównym wejściem.

Nad barem oraz stołami powieszone zostały białe, metalowe trapezowe konstrukcje. Ten geometryczny akcent jest bezpośrednim nawiązaniem do kształtów pojawiających się na podłodze oraz na ladzie. Umieszczone tam błękitne wzory idealnie komponują się z niebieskim sufitem kawiarni. Takie połączenie dodaje temu miejscu swoistej harmonii.

PARAS café- przyjemne z pożytecznym

Przestrzeń jadalniana po lewej stronie kawiarni perfekcyjnie tworzy miejsce do pracy czy nauki. Małe, kameralne stoliki aż się proszą, by usiąść przy nich ze smaczną kawą i laptopem. Natomiast, znajdujący się po środku sali wspólny stół sprawdzi się znakomicie w przypadku większej grupy znajomych, z którymi umawiamy się na wspólną naukę.

Biało-niebieskie ściany optycznie powiększają pomieszczenie. Dzięki temu jest one jasne, przestronne, nieprzytłaczające. Na ścianach zawieszono modne, okrągłe lustra. Są one niewielkich rozmiarów, dlatego pełnią wyłącznie dekoracyjną funkcję. Nowoczesny wygląd kawiarnia zawdzięcza także lampom o kształcie żarówek.

Zobacz także:

Hunters’ Roots – kawiarnia ze skrzynek

Madrycka kanapka de luxe

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close