Search

Pokaz Céline wiosna/lato 2017

wiosna/lato 2017

W tym sezonie, na lokalizację pokazu kolekcji wiosna/lato 2017 Céline, Phoebe Philo wybrała dwa duże pawilony ze szkła. O scenografię oraz projekt samej bryły zadbał artysta Dan Graham. Dyrektor kreatywna marki pokazała rygorystyczną paletę kolorystyczną, składającą się głównie z czerni i bieli, a także z nieznacznych elementów czerwieni oraz pomarańczu, umiejscowionych na pudełkowych płaszczach z ćwiekami. Mimo iż rękawy płaszczów, kształtem przypominające ramiona zawodników futbolu amerykańskiego, nawiązywały do lat 80-tych, na wybiegu nie zabrakło też delikatniejszych ubrań, takich jak szyfonowe sukienki z powłóczystymi szalami.

Sukienki Céline

Philo może i jest twórcą słynnych damskich garniturów, ale jej prawdziwy talent objawia się w projektach sukien. W tym sezonie na wybiegu Céline królowały bajkowe, oryginalne kreacje wykonane z najróżniejszych materiałów. Te, które zrobiły na widzach pokazu największe wrażenie to niebieska sukienka, na kształt męskiej koszuli, połączona z prześwitującą spódnicą w kolorze pawia oraz czarna obcisła czarna suknia, której wnętrze uszyte zostało z kolei z czerwonego materiału.

Buty i torebki Céline

W tej kolekcji Céline prezentuje obuwie w eleganckim, wytwornym stylu. Buty na obcasach, typu „kaczuszka”, a także na niskich, szerokich obcasach zostały dopasowane do czarnych rajstop oraz torebek-puzderek. Jednakże prawidzwą furorę zrobiły torby w rozmiarze XXXL.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close