Search

Prada i premiera Prada Invites

10 kwietnia Prada zorganizowała przyjęcie koktajlowe z okazji premiery Prada Invites. Odbyło się to w butiku w Galleria Vittorio Emanuele II w Mediolanie.
Prada Invites to seria projektów stworzonych we współpracy z wybitnymi kreatywnymi umysłami. Osoby te intensywnie obracają się wokół wszechświata nylonu. Jest to z pewnością tkanina, która podtrzymywała konwencję luksusu a także stała się fundamentalnym materiałem używanym przez Pradę.

Projekty na 2019

Na wiosnę / lato 2019 r. Cini Boeri, Elizabeth Diller i Kazuyo Sejima zaprojektowali unikatowe przedmioty dla kobiet. Cini Boeri stworzyła torbę, którą można rozszerzyć lub zmniejszyć w zależności od potrzeb. Jest to gadżet z pewnością przydatny i odpowiedni w każdej sytuacji. Kazuyo Sejima zaprojektowała długą torbę zwaną „daln”, a także zaokrągloną o nazwie „yooo”. Jest to zarówno zabawny jak i wszechstronny element garderoby. Z kolei Elizabeth Diller wymyśliła torbę „The Yoke” a także torbę „The Envelope” z myślą o wielu różnych zastosowaniach.

Współpraca z Google

Sklep w Mediolanie zaprezentował specjalną instalację pokazującą różne podejścia i style trzech architektów. Ponadto udało mu się stworzyć magiczną atmosferę.

Z tej okazji Prada współpracowała także z Google. Umożliwiło to gościom doświadczyć wirtualną rzeczywistość 3D. Podczas imprezy, używając Tilt Brush, aplikacji wirtualnej rzeczywistości opracowanej przez Google do malowania w przestrzeniach trójwymiarowych, artystka Anna Zhilyaeva wystąpiła na żywo. Stworzyła wirtualny krajobraz inspirowany Mediolanem i gadżetem zaprojektowanym przez Cini Boeri. Dzięki specjalnym przeglądarkom 3D goście mogli również eksplorować grafikę pod różnymi kątami w czasie rzeczywistym.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close