Search

Zmiana klimatu | orientalny styl vintage z Holandii

zmiana klimatu Class_Dutchbone01

Kolekcja marki Dutchbone została nazwana Class i nie jest to nazwa na wyrost. Klasa w wydaniu holenderskich projektantów, to ożywcza zmiana klimatu. Designerskie meble przedstawiają inspiracje orientem i stylem vintage, wnosząc do wnętrza atmosferę ukrytych skarbów i tajemnicy. Przywodzą na myśl luksus i kunszt wykonania z minionych czasów. I bez wątpienia dodadzą szyku każdemu salonowi czy jadalni.

zmiana klimatu Class_Dutchbone02

Nowocześnie i z klasą, kolekcja mebli Class Dutchbone

W skład wciąż wzbogacanej o nowe elementy kolekcji Class wchodzą szafki, regały, kredensy, konsolki, stoły jadalniane i stoliki kawowe. Warto wspomnieć o zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu można dopasować wybrany model do pomieszczenia zarówno dużego, jak i średniej wielkości. Na takiej elastyczności bardzo zależało projektantom. Meble są bardzo dekoracyjne, o czym decydują ich idealne proporcje, piękne barwy. Znajdziemy tu także oryginalnie ukształtowaną podstawę z pokrytej spatynowanym mosiądzem stali. Fronty mebli do przechowywania i blaty stołów zdobi natomiast piękny wzór jodełki, który został ułożony z forniru drewna akacjowego.

Zmiana klimatu we wnętrzu

Ponieważ to spójna wzorniczo linia, wszystkie jej elementy można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc harmonijny wystrój wnętrza. Jednak można także zdecydować się tylko na pojedynczą szafkę, kredens czy konsolkę. Znakomicie wpasuje się w różne pod względem stylu wnętrza. Stanie się gwiazdą każdej adaptacji, od minimalistycznego, przez modern, po przestrzenie loftowe.

zmiana_klimatu Class_Dutchbone04

Funkcja i forma

Tym, co najbardziej przyciąga wzrok w meblach z kolekcji Class jest dopracowana forma, dbałość o detale i efektowne zdobienia. Warto jednak zwrócić również uwagę na ich funkcjonalność. Większość z nich to meble do przechowywania i w związku z tym mają pojemne, sensownie zaplanowane schowki. Zaprojektowano więc półki na talerze i butelki, wieszaki na kieliszki oraz szuflady na ubrania bądź tekstylia stołowe. Nawet w konsolce projektanci marki przewidzieli szufladki. W ten sposób przewidzieli miejsce, gdzie można schować piloty do sprzętu RTV czy inne drobiazgi. Wszystko co w salonie nie powinno leżeć na widoku.

zmiana_klimatu Class_Dutchbone05

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close