Search

Chanel Cruise 2020/21 „Balade en Méditerranée”

Karim_Sadli Chanel cruise 20:21 07

W tym roku Chanel kolekcją Cruise 2020/21 „Balade en Méditerranée” zabiera nas na wycieczkę po Morzu Śródziemnym. Przywołuje swobodny, liny szyk inspirowany legendarnymi aktorkami z lat 60. XX wieku, i czasami kiedy spędzały wakacje na włoskiej i francuskiej riwierze.

Karim_Sadli Chanel cruise 20:21 02
zdjęcia: Karim Sadli

Początkowo miałam na myśli Capri, gdzie planowaliśmy pokaz, który  ostatecznie nie odbył się toz powodu blokady. Musieliśmy się więc dostosować. Nie tylko zdecydowaliśmy się na użycie tkanin, które już mieliśmy. Ale kolekcja, bardziej ogólnie, ewoluowała w kierunku podróży po Morzu Śródziemnym… Wyspy, zapach eukaliptusa, różowe odcienie bugenwilli” – mówi Virginie Viard, dyrektor kreatywna Chanel

Karim_Sadli Chanel cruise 20:21 11

Tą kolekcję zaprojektowano z myślą o podróżowaniu z „garderobą, którą można nosić w małej walizce na kółkach, w torbie na zakupy i w haftowanej torebce”. Tak więc to kilka łatwych do noszenia, uniwersalnych elementów odzieży, które idealnie do siebie pasują. Co więcej można je przekształcać – długie spódnice po podciągnięciu stają się sukienkami bez ramiączek.

Karim_Sadli Chanel cruise 20:21 10

Długie kurtki z czarnego szyfonu można nosić w dzień na trójkątnym bikini, a w nocy z haftowanym topem i dżinsami, „a noszone na nagiej skórze, stają się dekoltem”.

Karim_Sadli Chanel_cruise 20:21 01

Sukienki z delikatnego przezroczystego lamé połączone z kurtkami, można je odpiąć i założyć na parę spodenek w krepy. Z kolei otulające sukienki i spódnice zapewniają swobodę ruchów.

Karim_Sadli Chanel_cruise 20:21 04

Róż w odcieniu Bougainvillea rozjaśnia garnitury ze skóry, miękkiej niczym druga skóra, oraz tweedu, który bez podszewki charakteryzuje się większą płynnością.

Karim_Sadli Chanel_cruise 20:21 08

Zobacz także:

rosyjska-inspiracja-bizuteria-chanel

teatr-mody-wybiegowe-scenografie

zegarek-chanel-calibre-2

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close