Search

Biodegradowalne kuwety

Koniec z czyszczeniem kociej kuwety, można ją o prostu wyrzucić i zastąpić nową – także w pełni biodegradowalną.

Usługi subskrypcyjne od dawna pomagają konsumentom w pozbywaniu się zużytych produktów, w momencie gdy chcemy wymienić je na nowsze modele. W przypadku naszych kocich przyjaciół, a w zasadzie ich toilet, także istnieje taka możliwość. Poopy Cat produkuje biodegradowalne kuwety, które po zużyciu mogą być w całości wyrzucone do kosza z odpadkami bio lub kompostowane.

Korzystając z usługi subskrypcji kartonowych kuwet, klient otrzymuje nowe, kompletne 4 zestawy raz w miesiącu. Wystarczy go złożyć, wybierając jedną z czterech możliwych opcji kształtu oraz wypełnić żwirkiem. Wszystkie materiały użyte do wytworzenia kuwety pochodzą z recycling i są w biodegradowalne. Co tydzień może wybrać nowy kształt kuwety, by zapewnić sobie odrobinę rozrywki przy składaniu zestawu, a przede wszystkim zagwarantować swojemu pupilowi czystą toaletę.

Koszt kartonowych toaletto 19,95 euro miesięcznie, wygląda całkiem niegroźnie mając na uwadze ponad 60 miliardów dolarów wydawanych przez Amerykanów na ich domowe zwierzątka każdego roku. Pomysł biznesowy ma zatem gruntowne biznesowe uzasadnienia, a dla wygody czyszczenia kuwety wydaje się wręcz w stu procentach trafiony.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close