Search

Odcień LIVING CORAL rewolucjonizuje MY home collection

 

Jak co roku, światowy autorytet w tematyce barw, amerykański Instytut Pantone, ogłosił kolor sezonu. W 2019 miano to otrzymał Living Coral – odcień zainspirowany dziewiczym pięknem raf koralowych a także spektakularnych zachodów słońca. To on wytyczy tegoroczne trendy w świecie projektowania, mody i urody, a jego mocną stroną będzie energetyzowanie a także ożywianie.

Living Coral a MY home collecion

Dokładnie taki efekt uzyskujemy w przypadku kreacji MY home collection. Chemise, sofa zaprojektowana przez Studio Lido na czele z Ilarią Innocenti i Giorgio Laboratore. Living Coral eksploduje w tym projekcie, a także bezwzględnie przyciąga wzrok. Kolejnymi mocnymi punktami są tu oryginalny design oraz obfitość aksamitu. Wszystko to sprawia, że mebel staje się naprawdę nietuzinkowy.

Siostry w odcieniu koralu

MY home collection przygotowała także koralowe Belte i Bulé, dwa otomany o świeżym wyglądzie, które oprócz standardowego przeznaczenia oferują również praktyczną powierzchnię do przechowywania. Belte, zaprojektowana przez Elenę Salmistraro, nawiązuje do świata mody damskiej metalowym pasem-klejnotem o geometrycznym wzorze, który finezyjnie oplata siedzisko. Z drugiej strony siostrzana Bulé, zaprojektowana przez Lorenzo Palmeri, czerpie inspirację z żywej i będącej stale w ruchu natury. Przy swoim nietypowym dizajnie, przywołującym na myśl kształt grzyba, mebel jest niezwykle wszechstronny a także poręczny. Konstrukcja z drewnianej ramy wyściełana pianką poliuretanową i włókniną poliestrową idealnie wpisuje się w definicję domu współczesnego nie tylko dzięki zastosowanemu kolorowi.

Najmodniejszy kolor sezonu wiosna/lato 2019

Firma przewidziała możliwość elastycznej adaptacji całej swojej kolekcji do trendów wyznaczonych na nowy sezon. Kolor Living Coral – specjalnie dla tych, którzy poczuli się wyjątkowo zainspirowani, a także przekonani przez kolejny typ kolorystyczny Instytutu Pantone – na życzenie może zagościć we wszystkich projektach MY home collection.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close