Search

Grand Life w Ethimo

 

Marka Ethimo nawiązała nową współpracę, której znakiem rozpoznawczym jest kreatywność, wysoka kultura projektowania a także niepowtarzalna elegancja włoskiego stylu. W Ethimo zagościł Christophe Pillet.

Nowa kolekcja Ethimo i Pillet’a

Grand Life to zupełnie nowa „historia” stworzona przez Ethimo. Jest to kolekcja mebli outdoorowych zaprojektowana przez Christophe’a Pilleta, która nada smaku każdej eleganckiej przestrzeni.

Nowa linia mebli już w nazwie zdradza swój potencjał. Grand Life przywołuje obrazy ponadczasowo pięknych miejsc, wciągającej a także relaksującej aury, niesamowitych pejzaży, które inspirują oraz spokoju. Wszystko to w atmosferę przestrzeni wnoszą proste, ciepłe a także eleganckie meble z autentycznym włoskim klimatem oferowane przez Ethimo.

Kolekcja Grand Life posiada wszystkie cechy charakterystyczne produktów marki: styl śródziemnomorski, współczesny design a także szlachetność materiałów. Uosabia standardy doskonałości w produkcji i łączy jakość rzemieślniczą oraz innowacyjność z komfortem i designem.

Przestrzeń Grand Life

Kolekcja oferuje sofy a także duże krzesła wypoczynkowe o zdecydowanej, czystej i ponadczasowej formie, które są skrupulatnie zdobione delikatnymi detalami.

Korpus sprzętów jest wykonany z drewna tekowego – który tworzy niezwykle ergonomiczne i wygodne meble –  z metalowym rdzeniem. Z kolei oparcia różnych typów siedzeń powstają dzięki umiejętnie wykonanym a także eleganckim akrylowym splotom.

Puszyste, obszerne poduszki wykonane są z miękkich tkanin zostały specjalnie zaprojektowane, aby móc użytkować je na zewnątrz. Podkreśla to poczucie komfortu a także wzmaga dobre samopoczucie użytkowników.

Cała kolekcja dzięki swojemu ciepłu i elegancji z pewnością wpisuje się doskonale w filozofię Ethimo: spokojnego stylu życia w wyrafinowanej codzienności.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close