Search

W podróż z Chanel

Chanel ready-to -wear ss2016

Podróżowanie nigdy nie było tak proste i tak wygodne, a ręce zupełnie wolne, co w pełni oddaje filozofię Gabrielle Chanel – wyznawczyni swobody i naturalności.

Na fali najnowszych trendów skoncentrowanych wokół tematu podróży i ciągłego bycia w ruchu, Karl Lagerfeld stworzył kompletną kolekcję skoncentrowaną wokół luksusowego podróżowania.

Inspirowane tętniącymi życiem lotniskami, wygodne, ale przede wszystkim niezwykle szykowne, walizki w kolekcji wiosna/lato 2016 jawią się w najróżniejszych wariantach i stylizacjach. Od kolorowych tweedów, znaków rozpoznawczych Chanel, poprzez skórzane pikowania, skórę aligatora czy opalizujące metalicznie silikonowe wykończenia. Do tego wygodne stroje, ultranowoczesne, na pograniczu chic i casual, w których kobieta wygląda swobodnie i niezwykle pewnie – wie dokąd zmierza.

Ikoniczny design marki – łańcuszki i tweedy pojawiają się w nowoczesnej interpretacji, powielone, przeskalowane, zminiaturyzowane lub mocno wyeksponowane. Klasyczne torebki 11.12, stanowiące uzupełnienie idealnie spakowanej walizki, tym razem występują w rozmiarze XXL, przez co nabierają charakteru bardzie casual.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close