Search

Nowy Świat 2.0. – polscy artyści w studiu Aksonometria

plakat wystawy Nowy Świat 2.0

Radość tworzenia unikatowych rzeczy, nadzwyczajna dbałość o szczegóły oraz świeże spojrzenie na design to cechy bliskie zarówno artystom wystawy ” Nowy Świat 2.0 ” jak i twórcom studia Aksonometria. Znajdujący się w samym centrum Warszawy salon meblowy jest nie tylko wyjątkowym miejscem, ale także punktem spotkań kulturalnych, koncertów i wernisaży. Wspiera inicjatywy otwierające dialog sztuki z biznesem.

Polscy artyści

Twórcy Aksonometria postanowili stworzyć inspirującą wystawę pt. ” Nowy Świat 2.0 ” na której zaprezentują prace wybitnych polskich artystów: Małgorzaty Stępniak, Jerzego Kędziory, Tomasza Sętowskiego, Leszka Żegalskiego, Artura Przebindowskiego, Piotra Dłubaka, Jana Możdżyńskiego, Redi Bo oraz THESEUSA.

Patronat Point of Design

Wystawa Nowy Świat 2.0. odbywa się pod patronatem medialnym magazynu Point of Design. W imieniu własnym i organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych różnorodnym spojrzeniem na sztukę. Zaprezentowane zostaną fotografie, obrazy i rzeźby – wszystkie utrzymane w duchu pop kultury.

Czas trwania wystawy: 21.10 – 20.11. 2016.

Miejsce: Aksonometria, ul.Nowy Świat 4, Warszawa

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close