Search

Nowy salon B&B Italia w Mexico City

Mexico City

Włoska marka meblowa B&B otworzyła właśnie nowy salon w sercu Mexico City. Nowa lokalizacja przypomina stylem oraz nastrójem główny showroom znajdującego się na Madion Avenue w Nowym Jorku. Na powierzchni lokalu, liczącej ok. 400m2 eksponowane są najnowsze współczesne trendy – kolekcje meblowe ustawione w kompozycjach sugerujących estetykę zarówno przestrzeni zamkniętych jak i otwartych.

Niezmienna włoska elegancja

Na styl oraz klimat salonu B&B składa się mieszanka detali architektonicznych oraz gra światłocienia wprowadzona do wnętrza. Ciemne sufity, eleganckie elementy dzielące przestrzeń wykonane z metalu oraz włoskie kamienne posadzki dopełniają kreacji niezwykłej atmosfery.

Produkt w przestrzeni

Układ przestrzeni prezentuje różne strefy cechujące się różnym stylem – od minimalistycznych do dekoracyjnych, jednak niezmiennie w kontekście współczesnego stylu życia. Meble eksponowane są na tle monochromatycznej architektury wzbogaconej o projekty graficzne oraz akcenty kolorystyczne. Celem stało się stworzenie przestrzeni wystawienniczych, które raczej odzwierciedlałyby nastroje, trendy oraz emocje zamiast konwencjonalnych układów pomieszczeń funkcjonalnych.

Salon znajduje się w ekskluzywnej dzielnicy Polanco, w otoczeniu zróżnicowanej architektury. W efekcie, istnienie oraz wygląd lokalu podkreślają słynną włoską elegancję kojarzoną z marką B&B Italia. Otwarcie nowego salonu zwiększa dostępność produktów marki w Meksyku oraz prezentuje nową współpracę z projektową z biurem Piso18. Piso 18 to doświadczona grupa zajmująca się projektami sklepów oraz przestrzeni handlowych.

 

Zobacz także:

Wnętrza dla ceramiki: nowy showroom Marca Corona

Showroom Egg Collective prezentuje kobiece wzornictwo

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close