Search

Wellness Therapy według Veraschin

Veraschin_StudioApostoli_pointofdesin.pl

Meble ogrodowe firmy Varaschin wkraczają w nowy wymiar dzięki kolekcji zaprojektowanej przez Alberto Apostoli. W całości jest poświęcona zagadnieniu wellness, ujęta w bardzo podstawowe linie i czyste objętości.

Wellness Theraphy, Veraschin, projekt: Studio Apostoli.

Komplementarny system poświęcony światu SPA – outdoor i indoor – ale oparty na prostych i absolutnych geometriach, czystych liniach, neutralnych kolorach i silnych odniesieniach do natury w estetyce i koncepcji – taka jest Wellness Therapy, nowa kolekcja Varaschin. Zaprojektowana przez architekta i projektanta Alberto Apostoli łączy zaawansowane technologie i innowacyjne materiały z odwiecznymi zasadami projektowania, aby zapewnić równowagę między duszą, umysłem i ciałem.

Veraschin_StudioApostoli_pointofdesin.pl
Veraschin, projekt: StudioApostoli

Veraschin proponuje minimalistyczne domowe SPA

Komponowalna, modułowa i konfigurowalna pod względem akcesoriów i wykończeń, Wellness Therapy składa się z czterech elementów: pojedyncze łóżko ma tapicerowany blat wyposażony w poduszkę o zaokrąglonych kształtach, całkowicie pokrytą tkaniną Wellness. Z jednej strony ma eliptyczny metalowy pierścień, który emituje koloroterapię w ciemności; z drugiej spoczywa na miękkim kamyku Sasso. Sasso pełni również funkcję praktycznego stolika bocznego i jest jednym z elementów kolekcji. Elementy wspierające, takie jak rurowe metalowe nóżki lub ukośna przezroczysta przegroda, mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dostępna jest również opcja podwójnego łóżka, która ma identyczny skład i została zaprojektowana z myślą o komforcie par.

Veraschin_StudioApostoli_pointofdesin.pl
Veraschin, projekt: StudioApostoli

Szezlong Lettino Relax o zaokrąglonych liniach łączy w sobie ergonomię, wygodę i elegancję. W projekcie został położony nacisk na liniowość. Mebel swoją konstrukcję zawdzięcza podparciu, złożonemu z połączenia dwóch eliptycznych elementów metalowych. Jest również kompatybilny z Sasso, multimedialnym i multisensorycznym elementem wyposażenia, zaawansowanym technologicznie, a jednocześnie przyjaznym dla użytkownika: naśladuje wygładzony wodą kamyk i dozuje zabiegi aromaterapii, chromoterapii i terapii dźwiękiem. Występuje w komplecie z powierzchnią grzewczą na herbatki ziołowe lub suszenie ręczników. Sasso z wyraźnym odniesieniem do natury jest dostępne w różnych średnicach i kolorach, inspirowanych kolorami ziemi i minerałów.

Zobacz także:

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close