Search

Antalis Interior Design Award 2019

Advert-Aida-2019-2

Już ponad 300 projektów zgłoszono do drugiej edycji międzynarodowego konkursu Antalis Interior Design Award 2019, skierowanego do specjalistów od projektowania wnętrz. Oprócz pięciu standardowych kategorii, uczestnicy mogą też rywalizować w dwóch nowych obszarach,  związanych z produktami Antalis – tekstylia i folia architektoniczna. Honorowy patronat nad konkursem sprawuje Stowarzyszenie Architektów Wnętrz. Natomiast w konkursowym jury zasiądzie jeden z członków SAW. Będzie to architektka Magdalena Federowicz-Boule, założycielka i prezes zarządu pracowni Tremend.

Magda Federowicz-Boule
Magda Federowicz-Boule

Do 31 stycznia 2020 roku architekci i projektanci wciąż mogą zgłaszać swoje prace w konkursie Antalis Interior Design Award 2019. Organizuje go wiodący europejski dystrybutor papierów, rozwiązań opakowaniowych i komunikacji wizualnej. Celem konkursu jest wyłonienie talentów, które w kreatywny sposób potrafią przekształcić przestrzeń w miejsce do życia.

Jak dokonać zgłoszenia?

Do konkursu można zgłosić jeden lub więcej projektów zrealizowanych po 1 stycznia 2018. Jednak pod warunkiem, że wykorzystano w nim przynajmniej jeden produkt Antalis. Specjaliści mogą konkurować w jednej lub kilku z pięciu kategorii. Mamy więc hotelarstwo, sprzedaż detaliczną, biuro, dom i budynek użyteczności publicznej.

Zgłoszenia można dokonać na stronie internetowej konkursu. Wystarczy wypełnić 4-etapowy formularz, podając informacje o projekcie, dane kontaktowe autora oraz wysyłając wizualizacje.

Jeśli w zgłoszonym projekcie wykorzystano produkty z katalogu Antalis, wnioskodawca może również konkurować w 2 dodatkowych kategoriach: tekstylia i folia architektoniczna. Chodzi o zastosowanie tekstyliów lub folii, czyli wielowarstwowego laminatu PCW do zastosowań architektonicznych.

Patronat honorowy SAW

Partnerstwo merytoryczne nad drugą edycją konkursu Antalis Interior Design Award sprawuje Stowarzyszenie Architektów Wnętrz. Od początku swojej działalności angażuje się w rozwój talentów architektonicznych poprzez wsparcie różnych inicjatyw i konkursów branżowych. Z ramienia SAW w obradach jury będzie uczestniczyła Magdalena Federowicz-Boule. Ta niezwykle ceniona w branży architektka posiada w swoim portfolio ciekawe realizacje przestrzeni komercyjnych. Wśród nich m.in. Novotel Wrocław Centrum, Ibis Styles Budapest City, Ibis Styles Grudziądz, Novotel Wrocław, koncepcja dworca w Lublinie, przedszkola w Wilanowie. Wiele z ich doceniono w międzynarodowych konkursach branżowych. Jej bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedza sprawiają, że Federowicz-Boule cieszy się ogromny autorytetem. To właśnie ona wręczy nagrodę w kategorii Folia Architektoniczna podczas ceremonii rozdania nagród w Madrycie.

Nagroda Publiczności

O wyborze najlepszego projektu decyduje również publiczność za pomocą głosowania internetowego na stronie internetowej. Projekt, który uzyska najwięcej głosów otrzyma nagrodę specjalną.

Rozstrzygnięcie konkursu

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w marcu 2020 roku podczas corocznych targów FESPA w Madrycie.

 

 

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close