Search

Najnowsze modele szafek do salonu kąpielowego

modele szafek AL_Bespoke

Antonio Lupi to jedna z najbardziej luksusowych włoskich marek łazienkowych. Toskańska firma proponuje nie tylko szeroką kolekcję urządzeń, ale również mebli. Najnowsze modele szafek wykonano są z rzemieślniczą precyzją, jednocześnie wyznaczają one trendy w urządzaniu salonów kąpielowych. 

modele szafek AL_Bespoke
Bespoke

Szafki z przeszklonymi frontami pojawiły się już w kuchni i garderobie, teraz przyszedł czas na salon kąpielowy. Modne witryny znajdziemy w linii Bespoke, którą zaprojektował Carlo Colombo. Przeszklenia ujęte zostały w cienkie aluminiowe ramki. Dzięki nim moduły meblowe nabierają lekkości.

modele szafek AL_Bespoke
Bespoke

Z kolei dopasowanie ich do aranżacji wnętrza ułatwia szeroki wybór rodzajów wykończeń. Przede wszystkim szkła – od całkowicie przeziernego, przez lakierowane, lustrzane po ryflowane. Kolekcja Bespoke znakomicie sprawdzi się również w salonie i garderobie. A to za sprawą eleganckiego charakteru i szerokiej ofercie modułów, w tym także wysokich elementów.

modele szafek AL_Binario
Binario

Innym nawiązaniem do trendów są żebrowane fronty. To powracające do wnętrz, a popularne w latach 80. rozwiązanie wprowadził projektant Nevio Tellatin w kolekcji szafek Binario. Do wyboru mamy dwa rodzaje szerokości biegnących pionowo pasów, które mogą mieć 3 lub 12 milimetrów. A pojawią się one zarówno na frontach lakierowanych jak i fornirowanych.

modeleszafekAL_Omra
Omra

Typowo łazienkowy charakter ma również kolekcja Omra zaprojektowana przez Design AL Studio. Najbardziej charakterystycznym elementem szafek jest frezowany uchwyt, który biegnie przez 2/3 szerokości frontu. Proste geometryczne kształty szafek umywalkowych z tej linii przełamują wykończenia frontów lakierowanych lub fornirowanych. Karina Snuszka i Dorota Kuć z pracowni MoodWorks, tak komentują nowości:

W zaprojektowanych w typowym dla Antonio Lupi oszczędnym stylu szafkach z serii Bespoke, Binario i Omra zastosowane mogą zostać kompozytowe blaty zintegrowane z umywalką. Podkreślają one prostą elegancję mebli. Natomiast ciekawy efekt daje zamontowanie transparentnej umywalki z tworzywa Cristalmood, dostępnej w kilku kolorach do wyboru

modeleszafekAL_Binario
Binario
modele_szafek_AL_Orma
Orma

Urządzenia, meble i akcesoria Antonio Lupi obejrzeć i kupić można w warszawskim showroomie MOOD. www.mood-design.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close