Search

Rzeźby w łazience | nowości Antonio Lupi

W łazience antoniolupi PLISSE' in Flumood (2)

Najnowsze propozycje elementów wyposażenia łazienek swoim wyglądem przypominają nowoczesne rzeźby. Projektanci nieustannie poszukują rozwiązań, aby także w łazience stworzyć wyjątkową atmosferę. Spektakularny przykład tych badań znajdujemy w kolekcji niezwykłych umywalek Antonio Lupi. W Polsce tą markę reprezentuje Studio Forma 96.

W łazience antoniolupi Gessati 01
Antonio Lupi | Gessati

antoniolupi GESSATI (5)
Antonio Lupi | Gessati

Prążki Gessati

Kolekcja marmurowych umywalek Gessati marki Antonio Lupi łączy w sobie zaawansowane technologie, kreatywność i… nieoczywiste nawiązanie do świata zawsze modnych, prążkowanych garniturów. Dzięki precyzyjnej technologii udało połączyć marmurowe płyty Carrara z kolorową żywicą. Miks naturalnego materiału i kleju tworzy powierzchnię dającą bardzo oryginalny efekt optyczny. Okrągłe, owalne lub kwadratowe umywalki Gessari zadbają o oryginalność i niepowtarzalną energię w łazience.

w łazience antoniolupi VORTICE (2)
Antonio Lupi | Vortice
w łazience antoniolupi VORTICE (4)
Antonio Lupi | Vortice

Tren Vortice

Nowa, wolnostojąca marmurowa umywalka Vortice z marmuru Carrara, powstała z inspiracji połączenia człowieka z naturą. Złożony dialog między bezruchem a dynamizmem wyraża się poprzez powiązanie solidności materiału, z którego została stworzona, z wizualną lekkością projektu. Ta wyjątkowa w formie umywalka to ponadczasowy wyraz najwyższej włoskiej jakości, łączącej w sobie klasykę i modernizm. Projektant Paolo Ulian nawiązał poprzez naprzemiennie nakładające się na siebie warstwy kamienia do piękna natury, ale niektórym ta rzeźbiarska forma kojarzy się z kobietą dumnie kroczącą w zwiewnej, eleganckiej sukni.

antoniolupi PLISSE' in Flumood (4)
Antonio Lupi | Plisse

Subtelność Plisse

Dekoracyjna tekstura, piękno niedoskonałości i nieregularność to główne cechy projektu wolnostojącej umywalki Plisse autorstwa Paolo Uliana dla Antonio Lupi. W delikatnym wzorze po raz kolejny widać subtelne odniesienie do tekstyliów. Oryginał wytworzony w marmurze, teraz dostępny także w wersji z materiału Flumood. To nie tylko nowa wersja produktu, ale przede wszystkim bardzo kreatywne podejście do procesu produkcji. Powierzchnia umywalki Plisse zdaje się lekko poruszać w zależności od padającego na nią światła.

 

Doświadczenie Studio Forma 96

Studio Forma 96  specjalizuje się w wyposażaniu i projektowaniu ekskluzywnych wnętrz mieszkalnych, rezydencji oraz apartamentów już od 30 lat. Firmę wyróżnia profesjonalne i kompleksowe podejście do realizacji – od koncepcji projektowej po profesjonalny montaż. Fundamentem marki jest doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Trzy studia projektowe w Warszawie, Poznaniu oraz Wrocławiu tworzą zaufane zespoły architektów, które dają gwarancję projektów na najwyższym poziomie. Urządzając polskie oraz zagraniczne wnętrza Studio Forma 96 sięga po luksusowe meble wiodących europejskich producentów takich jak SieMatic, Poliform czy FlexformGervasoni, Rimadesio, Antonio Lupi oraz Poltrona Frau. Dostępne w ofercie produkty hołdują zasadzie, że istota leży w formie, dlatego też łączą w sobie elegancję oraz komfort z doskonałym rzemiosłem i designem. I rzeczywiście – przemyślany, szeroki asortyment pozwala na znalezienie idealnych propozycji praktycznie do wszystkich pomieszczeń. Począwszy od kuchni, poprzez garderobę, sypialnię, salon, po jadalnię.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close