Search

Meble do salonu | aranżacja: Paola Lenti

PaolaLenti_Walt_Shito_Tapio

Jak wygląda wnętrze kompletne wg wizji marki Paola Lenti? To zdecydowanie miejsce przyjazne, gościnne i tętniące życiem. Kolorowa przestrzeń dedykowana tym, którzy są otwarci na nowości, a jednocześnie poszukują odrobiny klasyki we współczesności. Meble do salonu, według idei firmy, określa dynamizm i ekstrawertyzm. Mamy zatem wygodne, rozległe, nieformalne siedziska, szafki o wyraźnych, geometrycznych kształtach oraz liczne dodatki. Paola Lenti proponuje kompletne aranżacje, w których łączą się proporcje, wykończenia i kolory. Natomiast efekt tych zestawień jest za każdym razem inny.

meble do salonu Walt_Paola-Lenti
Walt | Paola Lenti

Walt to nowy system siedzisk pomyślany jako szeroka gra form i kolorów. W efekcie tworzy niezliczone kompozycje, dając ogromne pole do popisu. Dzięki temu realizuje się doskonale zarówno w przestrzeni mieszkalnej jak i publicznej. Dbałość o detale i esencjonalne formy sprawiają, że Walt jest produktem nowoczesnym, a także ponadczasowym.

MEBLE do salonU Papiercolle_Paola-Lenti_wall
Papiercollé | Paola Lenti

Papiercollé pokrywa pionowe powierzchnie trójwymiarowymi wzorami, nadając im życie i świetlistość dzięki błyszczącemu lakierowi. W ten sposób meble do salonu zyskują atrakcyjne tło dla swych kształtów i barw.

Meble do salonu _Paola-Lenti
Giro, Calatini, Maori | Paola Lenti

Giro, Calatini, Maori: stoliczki, dodatki i dywaniki współgrają z siedziskami, szafkami i elementami architektonicznymi poprzez kolor. To właśnie jest wartość, która zawsze wyróżniała kolekcje Paola Lenti.

Euclide_Paola-Lenti
 Euclide | Paola Lenti

Szafki i regały o lekkich i czystych kształtach uzupełniają radosną scenerię. Szafki Euclide łączą w sobie drewno i błyszczące lakiery. Możliwe, spersonalizowane kombinacje pozwalają uzyskać przyjemną dla oka ciągłość estetyczną z innymi elementami wnętrza.

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close