Search

Krzesła do domu i ogrodu | Love Chair

Krzesła-love-eugeni-quitllet-vondom

Kultura projektowania jest kluczem do sukcesu marki Vondom. To właśnie najlepszy design, postrzegany jako dialog między środowiskiem i formą, jest kwintesencją nowego krzesła. Love Chair, za którego projektem stoi Eugeni Quitlet, to synteza najwspanialszego z ludzkich uczuć.

design-furniture-outdoor-daybeds-camasdedia-macetas-hotel-reserva-del-higueron-españa-vondom-1-1024x683

 

Vondom to styl życia przepełniony pasją i najwyższą jakością. Tworzy atmosferę pełną luksusu, ale także piękna i radości. Innowacyjny, odkrywczy, dynamiczny sposób bycia to właśnie kwintesencja marki, jej produktów i klientów. Teraz, po raz kolejny odpowiada na najświeższe trendy i oczekiwania, sięgając po materiał z recyclingu. Co więcej, odpowiedzialnie myśląc o przyszłości, wybiera plastik pochodzący z Morza Śródziemnego. Ponieważ miłość to potrzeba czynienia piękniejszym naszego życia i otoczenia. Natomiast szacunek do środowiska naturalnego tkwi głęboko w DNA firmy.

krzesła-outdoor-love-eugeni-quitllet-exterior-mobiliario-recycled-plastic-0
Love Chair | Vondom

Do produkcji zastosowano metodę wtryskową, dzięki czemu każdy egzemplarz nowego krzesła zyskuje własną osobowość. Prosta sylwetka o zmiękczonych zakrzywieniami kształtach przywodzi na myśl ergonomię i lekkość. Ten wygląd, naturalny i organiczny, pozwala nadawać przestrzeniom nowy wymiar, zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz.

krzesła-outdoor-love-eugeni-quitllet-exterior-mobiliario-recycled-plastic-3
Love Chair | Vondom

Miłość to uczucie obejmujące ciało i duszę, nieuchwytne dla ludzkiego oka, ale zdecydowanie najbardziej wartościowe. Nowe krzesła z kolekcji Love Chair to kwintesencja troski o nasz świat, dbałości o nasze relacje oraz odrobina miłości do samego siebie. Wnosi radość i piękno wszędzie tam, gdzie się pojawi.

quitllet_portrait_bw
Eugeni Quitlet
Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close