Search

Szafy na wymiar | modna garderoba

szafy na wymiar_raumplus01

Wnętrza, w których panuje chłodny minimalizm, stały się passé. Trendy kołem się toczą, co oznacza, że do czterech kątów wracają wzorzyste desenie, kolory i szeroko pojmowana dekoracyjność. Koniec z powściągliwością, szafy na wymiar to już nie tylko potrzeba funkcjonalna, to także wyśmienite wzornictwo. Szczególnie w wydaniu Raumplus.

szafy na wymiar_raumplus02
Panele pokryte skórą | Raumplus

Nowy wnętrzarski nurt zmusił wyznawców popularnych stylów do zmian w swoich estetycznych manifestach. Nie oparł mu się nawet styl skandynawski – nie chcąc ogłaszać kapitulacji, zaanektował dekoracyjność na własne potrzeby. Szybko na zmiany zareagowały również marki wnętrzarskie, wśród nich Raumplus – producent szaf i zabudów garderobianych. Do wnętrz zawitało złoto, miedź, kamienie naturalne i inne szlachetne materiały. Tak więc szafy na wymiar muszą nadążać za tym wiodącym nurtem. Kiedy panuje moda na elegancję, one nie mogą odstawać.

Raumplus_drzwi_RPS_spiek_kwarcowy-photo-Ernest_Winczyk
Drzwi RPS spiek kwarcowy | Raumplus | ©Ernest Winczyk

Dlatego Raumplus do swojej oferty wprowadził dwa nowe materiały jako wykończenie frontów szaf: spieki ceramiczne oraz skórę. Zaskakujące? Nie, jeśli zna się potrzeby współczesnych mieszkańców dużych miast, którzy oczekują mebli eleganckich i luksusowych. Piękne spieki imitujące kamień i szlachetna, delikatna w dotyku skóra sprawiają, że szafa staje się nie tylko wyrafinowanym meblem, lecz także istotnym elementem wystroju wnętrza.

Raumplus_drzwi_S8000_skora_photo-Ernest_Winczyk
Drzwi S8000 skóra | Raumplus | ©Ernest Winczyk

Wrażenie luksusu potęgują duże formaty. A spieki ceramiczne umożliwiają uzyskanie skrzydła przesuwnego o wymiarze nawet 300 x 100 cm. Oczywiście mogą być stosowane jako wypełnienia zarówno drzwi przesuwanych, jak i rozwieranych frontów RPS. Żadnych łączeń i sztukowania – piękna jednolita tafla, która wygląda jak kamień. Także drzwi pokryte skórą mogą osiągać imponujące rozmiary 300 x 120 cm. Rozmiar w tym przypadku ma znaczenie – zapewnia wysokiej jakości wrażenie estetyczne i daje świadectwo możliwościom technologicznym firmy, która nie waha się sięgać po nietypowe rozwiązania.

Więcej informacji na stronie producenta

 

Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close