Search

World’s Greatest Places 2018 – hotel Raffles

Raffles Europejski Warsaw

Raffles Europejski Warsaw, najnowszy z hoteli Raffles, otwarty w czerwcu br., został umieszczony na liście “World’s Greatest Places 2018” przygotowanej przez amerykański magazyn TIME. Lista, opracowana po raz pierwszy, powstała na bazie rekomendacji redaktorów i ekspertów, którzy wybrali 100 najbardziej ekscytujących, innowacyjnych i pięknych destynacji podróżnych na całym świecie. W zestawieniu znalazły się hotele, restauracje, spa oraz inne atrakcje. Lista została opublikowana 23 sierpnia 2018.

Hotel z historią

Raffles Europejski Warsaw, dawniej Hotel Europejski, rozpoczął swoją działalność w 1857 roku i przez dziesięciolecia był jednym z najbardziej rozpoznawalnych hoteli w Europie. Dziś symbol XIX i XX wiecznej Warszawy powraca do czasów świetności, otwierając drzwi pod marką Raffles Hotels & Resorts. Od otwarcia pierwszego hotelu w Singapurze w 1887 roku, Raffles stał się ikoną wśród hoteli pięciogwiazdkowych, zapewniając gościom niezrównany serwis w spektakularnych wnętrzach. Raffles Europejski Warsaw jest jednym z trzech, po Paryżu i Stambule, hoteli słynnej sieci Raffles Hotels & Resorts w Europie. Hotel oferuje 106 pokoi i apartamentów, w których wyeksponowano oryginalne elementy wystroju oraz kolekcję prac współczesnych polskich artystów. Do dyspozycji gości jest również restauracja Europejski Grill, Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor, Pavilion na hotelowym patio oraz Raffles Spa.

Prestiżowe destynacje Raffles

Raffles Hotels & Resorts to bogata historia oraz jedne z najbardziej prestiżowych destynacji na świecie. W 1887 roku Raffles Singapore ustanowił standardy hotelarskiej gościnności, przedstawiając światu usługi prywatnych butlerów, koktajl Singapore Sling oraz legendarną już dziś obsługę gości. Dzisiaj Raffles kontynuuje tę tradycję w światowych metropoliach i oszałamiających miejscach z dala od miejskiego zgiełku, oczarowując podróżnych wartościowymi doświadczeniami i obsługą, która jest dyskretna oraz intuicyjna. Hotele Raffles są wyborem koneserów życia, nie tylko ze względu na otaczającą je aurę kultury, piękna i elegancji, ale także ze względu na niezwykłe wrażenia, jakie towarzyszą im podczas pobytu w Raffles. Każdy z hoteli, bez względu na to, czy znajduje się w Paryżu, Stambule, Warszawie, czy na Seszelach, jest oazą spokoju dla podróżnych, którzy przyjeżdżają jako goście, wyjeżdżają jako przyjaciele i wracają jako rodzina. Raffles należy do Grupy AccorHotels, światowego lidera w sektorze podróży, posiadającego w ofercie ponad 4 500 hoteli, kurortów i rezydencji oraz 10 000 prywatnych domów na całym świecie.

Zobacz także:

Butikowy hotel Quadrille w stylu Mesmetric

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close