Search

Mastercard World Elite otwiera drzwi do świata prestiżowych doświadczeń

Mastercard World Elite BNP Paribas

Kiedy współczesnym luksusem jest wygoda, bezpieczeństwo i wolny czas, pozostaje jedynie określenie jego wymiaru. W jakim momencie mówimy o zwykłej funkcjonalności, a kiedy rozpościera się aura wyjątkowości, która pozwala myśleć o przynależności do wąskiego grona wybranych szczęśliwców? 

BNP Paribas nakreśla granice nowoczesnego luksusu, dla swoich klientów Wealth Management, kartą kredytową Mastercard World Elite. To ekskluzywne, międzynarodowe narzędzie pozwalające nie tylko poczuć się wyjątkowo w wielu miejscach na świecie, ale przede wszystkim bezpiecznie w dobie epidemiologicznych zagrożeń zdrowotnych.

 

Mastercard World Elite

Bezpieczeństwo – na najwyższym poziomie

Burzliwe czasy zrodziły większe zapotrzebowanie na zabezpieczenie własne i swoich najbliższych. By być szczęśliwymi i w pełni korzystać z życia chcemy czuć się bezpieczni w pełnym wymiarze tego słowa. Karta Mastercard World Elite to gwarantuje, nie tylko samemu posiadaczowi, ale także pozostałym współubezpieczonym. Poziom ubezpieczenia na pokrycie kosztów opieki medycznej i możliwości powrotu do kraju opiewa na sumę do 7 500 000 Euro. Aż 5 000 000 Euro zabezpiecza posiadacza karty na wypadek następstw nieszczęśliwych wypadków Ubezpieczonych i Współubezpieczonych podróżujących razem, a 1 500 000 Euro to ubezpieczenie z tytułu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.  Pula bogatego pakietu obejmuje także ubezpieczenie udziału własnego z tytułu uszkodzenia wynajętego pojazdu na kwotę 50 000 Euro i wariant COVID – 19 gwarantujący pokrycie kosztów leczenia Ubezpieczonych a także wnuków, assistance medycznego oraz ubezpieczenia kosztów rezygnacji lub wcześniejszego powrotu z podróży, nawet w przypadku, gdy płatność za nią odbyła się innym sposobem niż karta Mastercard World Elite . 

Celebracja życia

Usługa consierge sprawia, że podróżowanie po świecie staje się czystą przyjemnością, a wszelkie aspekty organizacyjne załatwi dedykowany asystent. Poczucie wsparcia i trzymania ręki na pulsie, kiedy trzeba pamiętać o prezentach i kwiatach dla najbliższych, czy radość z możliwości uczestnictwa w prestiżowej imprezie bez konieczności samodzielnego zabiegania o bilety i wejściówki… To ledwie przedsmak opieki, jaką roztacza consierge użytkowników karty Mastercard World Elite. Zakupy ze zniżkami w ponad 2500 sklepach, 40 współpracujących Partnerów, to kolejny krok w stronę przyjemności. Celebrowanie życia staje się łatwe, kiedy w niemal niewidoczny sposób niedogodności znikają za sprawą profesjonalnych asystentów.

Mastercard World Elite BNP Paribas
Mastercard World Elite BNP Paribas

VIP w podróży

Żyjąc w XXI wieku jesteśmy poniekąd Nomadami, przemierzającymi świat w poszukiwaniu nowych doświadczeń, głodni emocji i świeżej dawki inspiracji płynącej z odległych kultur i cywilizacji. Mobilność wpisana jest w codzienność, z nią wiąże się życie zawodowe i prywatne, bo przecież jesteśmy dziećmi globalnej wioski.

Przemieszczanie się także może być przyjemnym doświadczeniem, choć często tak się nie kojarzy, bo przecież posiadacz karty Mastercard World Elite, wraz z osobami towarzyszącymi, może swobodnie wypocząć w jednej z 1100 stref VIP Lounge na świecie. Nieograniczony dostęp do internetu poprzez aplikację mobilną Hotspoty Boingo Wi-Finder sprawi, że nigdy nie będzie odcięty od cyfrowego świata wbrew jego woli, bez względu na to czy jest w samolocie, na lotnisku czy ogląda ekscytujący mecz ulubionej drużyny.

Liczy się czas

Czas to luksus dla wielu, dlatego Mastercard World Elite szanuje każdą minutę swoich użytkowników. Fast Track umożliwia szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku Chopina, by trafić ponownie do strefy komfortu zarezerwowanej dla VIP.

Dołącz do elity z kartą kredytową Mastercard World Elite!

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close