Search

Salon BoConcept otwarty w Poznaniu

BoConcept Poznań 09

Salon BoConcept w Poznaniu to pierwsza obecność tej globalnej marki meblowej w stolicy Wielkopolski. Na ekspozycję przy showroomie Wyposażenia Wnętrz Mo w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 248 trafiły nie tylko nowoczesne meble. Na powierzchni ponad 100 m2 można zapoznać się z całą obfitością oferty marki. Prezentują się tu więc lampy, dywany i dodatki dekoracyjne do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przestrzeni ogrodowych.

BoConcept Poznań 01
© Agnieszka Borowiak

Salon BoConcept w Poznaniu to w zasadzie 7. salon marki w Polsce. Natomiast właścicielem nowej lokalizacji jest firma Design Soul Sp. z o.o., dla której jest to już trzeci, franczyzowy salon w Polsce. Pozostałe dwa znajdują się w Warszawie.

BoConcept Poznań 03 Kamil Maślanka © Agnieszka Borowiak
Kamil Maślanka

Poznań od zawsze był dla nas ważnym punktem na mapie Polski. Od wielu lat odwiedza nas wielu klientów z Wielkopolski. Myśląc o dalszym rozwoju marki w Polsce, był to więc dla nas naturalny kierunek. Na co dzień współpracujemy z wieloma architektami i projektantami, których biura znajdują się w województwie wielkopolskim. Nasze produkty są częścią wielu inwestycji powstałych w Poznaniu i okolicach, dotyczących zarówno prywatnych apartamentów, jak i projektów B2B takich jak: biura, miejsca użyteczności publicznej, hotele czy restauracje.” – Kamil Maślanka – Współwłaściciel firmy Design Soul Sp. z o.o.

Any Style As Long As It’s Yours

BoConcept promuje styl życia pod hasłem Live Ekstraordinær. Właśnie dlatego pomaga swoim klientom tworzyć wnętrza dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Wszystko dzięki meblom, a w zasadzie ich niewiarygodnych możliwościach konfiguracji. Prawie każdy, od regałów i łóżek, poprzez stoły, krzesła, sofy i fotele, można dostosować pod kątem rozmiaru, koloru, materiału, funkcjonalności, czy tapicerki. Co więcej w ofercie znajduje się ponad 120 różnych tkanin i skór.

salon BoConcept Poznań 10

Poszerzając ofertę BoConcept współpracuje ze światowej sławy projektantami. Można wśród nich wymienić choćby Mortena Georgsena, Karima Rashida czy Henrika Pedersena. Tworzą oni kolekcje na wyłączność marki, które doskonale oddają jej unikalny styl.

BoConcept zaprojektuje twoje wnętrze

Aby ułatwić aranżację idealnego mebla lub całej przestrzeni BoConcept uruchamia bezpłatną Usługa Projektowania Wnętrz. W zależności od oczekiwań i potrzeb to zarówno prosta porada stylizacji jak i pełny projekt wnętrza. W tym przypadku obejmuje także wykonanie pomiarów, mood-boardy, wizualizacje 3D oraz dostawę i montaż mebli.

salon BoConcept Poznań 08

Klienci na całym świecie chętnie korzystają z z tej usługi, ponieważ rozmowę z projektantem można odbyć w salonie, domu, telefonicznie lub online – poprzez wideo czat. Aby ją zamówić wystarczy zadzwonić do najbliższego salonu lub wypełnić krótki formularz na stronie internetowej boconcept.com

salon BoConcept Poznań 07

Danish design since 1952

BoConcept projektuje i produkuje meble w Danii już od 1952 roku. Założyciele firmy – Jens Ærthøj i Tage Mølholm, na początku swojej rzemieślniczej kariery, zbudowali mały warsztat w miasteczku Herning. Natomiast dzisiaj BoConcept szczyci się mianem najbardziej globalnej marki meblowej na świecie. A to za sprawą sieci z ponad 300. salonami w 64 krajach na 6 kontynentach.

Zobacz także:

https://pointofdesign.pl/design/anders-norgaard-20-lat-z-boconcept/

https://pointofdesign.pl/rekomendowane/trends/czas-hygge-wg-boconcept/

https://pointofdesign.pl/przewodnik-po-markach/projektanci-ktorzy-stworzyli-dunski-design/

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close