Search

Anders Nørgaard | 20 lat z BoConcept

Anders Nørgaard 01

Duńska marka meblowa, BoConcept, świętuje 20-lecie powstania sofy Indivi. To właśnie ten projekt zapoczątkował wieloletnią współpracę z Andersem Nørgaardem. Duński projektant Anders Nørgaard nazywa Indivi „swoim dzieckiem”. I ma ku temu dobre powody. Indivi to pierwsza i jednocześnie najdłużej produkowana sofa BoConcept. Od samej swojej premiery nieustannie utrzymuje się w pierwszej dwójce najlepiej sprzedających się sof w ofercie marki. Zapoczątkowała również wieloletnią współpracę, która zaowocowała wieloma innymi projektami, w tym popularną sofą Osaka i Carlton, innowacyjnym rozkładanym pufem Xtra oraz fotelem Lucca w stylu lat 50.

Anders Nørgaard uważa, że za sukcesem i długowiecznością sofy Indivi stoi elastyczność i prosty design. Natomiast klienci kochają jej minimalizm, który z łatwością może nabrać więcej charakteru za pomocą narzuty lub poduszek. Indivi oferuje zarówno wygląd praktyczny i swobodny, jak i luksusowy w postaci wysokiej jakości skórzanej tapicerki. Ponadto można ją konfigurować na wiele różnych sposobów i rozmiarów z różnymi nogami i podłokietnikami.

Anders Nørgaard 02
Anders Nørgaard

Wielkość dostosowana do potrzeb

Misją BoConcept jest tworzenie produktów, które każdy klient może dostosować do własnych potrzeb, gustu i stylu życia. Dlatego też sofa Indivi może być zamówiona w niemal dowolnej konfiguracji: od kompaktowej sofy 2-osobowej po duży narożnik.

BoConcept nie poprzestaje na sukcesie oryginalnego projektu sofy. Od czasu jego premiery marka, we współpracy z Andersem Nørgaardem, rozbudowała go o wersję rozkładaną, pasujący podnóżek, moduły wypoczynkowe i otwarte oraz wiele innych opcji.

Anders_Nørgaard 03

W tym roku nowością są smukłe, stylowe podłokietniki. Sofa nabiera z nimi wizualny spokój i miękki, zaokrąglony profil wewnątrz, zachowując przy tym charakterystyczny minimalistyczny styl. Wszystkie wersje dostępne są w ponad stu różnych luksusowych tkaninach i skórach.

20 lat owocnej współpracy

W sierpniu 2019 BoConcept będzie świętować ten wyjątkowy jubileusz kampanią skupiającą się wokół osoby Andersa Nørgaarda oraz historii sofy Indivi. Klienci będą mogli obejrzeć specjalnie nakręcony z tej okazji film, w którym poznają między innymi rodzinną miejscowość Andersa, Aarhus – drugie co do wielkości miasto w Danii oraz Europejska Stolica Kultury roku 2017. W filmie zobaczymy różne lokalizacje, a sam wywiad nakręcony został w filharmonii Musikhuset, której Dyrektorem Programowym jest żona Andersa.

Anders_Nørgaard 04

 

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close