Search

5 marek luksusowych do zobaczenia w trakcie Milan Design Week 2019

Covet House

W trakcie Design Week w Mediolanie stoisko Covet House będzie prezentować główne działania marki, pomysły, wydarzenia jak również działalność biznesową Covet Group. Z pewnością jednym z głównych motywów tego stoiska będzie projekt Brhands Foundation. Inicjatywa ma na celu ochronę wartości rzemiosła, a także edukowanie przyszłych rzemieślników.

Boca do Lobo

Co więcej Boca do Lobo zaprezentuje swoje popisowe projekty meblarskie łączące współczesność i wysoką jakość. Znakiem rozpoznawczym marki jest inspirowanie do wyszukanego luksusu, który pasuje każdemu wnętrzu. Żeby przekonać się o tej niezwykłej zdolności marki, z pewnością warto zatrzymać się przy ich stoisku.

Seletti

Kolejna włoska nazwa, której nie mogliśmy przegapić na tej liście! Utworzona w 1964 r. w Cicognara, Seletti ma reputację przepełnioną innowacyjnością a także oryginalnością. Bez wątpienia będzie to stanowisko budzące niesamowite emocje.

Luxury Living Group

Umieszczając tę ​​nazwę na naszej liście, dajemy sobie przestrzeń, aby wspomnieć o kilku kolejnych markach. Top Italian Group jest właścicielem wielu prestiżowych marek, w tym Fendi Casa, Bentley Home, Trussardi Casa, Baccarat Maison i Heritage Collection. Wszystkie te nazwy to najlepsze referencje dla luksusowego designu w harmonijnym połączeniu mody i stylu.

Essential Home

Essential Home to siostrzana marka Delightfull, a także doskonały przykład najlepszych produktów luksusowych mebli z połowy wieku. Przedmioty nawiązują do lat trzydziestych i sześćdziesiątych a także noszą znamiona współczesnych wpływów. Jest to idealna mieszanka klasyki i współczesności, której nie można przegapić podczas Milan Design Week.
Write a response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
© Copyrights by Point of Design
Close