Search

Twórczy duet MUE Studio – wizje marzeń sennych

Mue+Studio-01

MUE Studio tworzą Minjin Kang i Mijoo Kim i specjalizuje się w sztuce ekspresji. Artystyczny duet opiera swoją pracę na połączonej wiedzy w zakresie fotografii, projektowania animacji 3D i reżyserii w sztuce. Dzięki połączeniu tych wszystkich dyscyplin są w stanie zrealizować każdą fantazję, nawet niemożliwą.

Mue+Studio-02
Zdjęcia: MUE Studio

Zasady i filozofia stojące za ich wyrafinowanymi projektami są dość percepcyjne. Ich pracę napędza innowacyjny rodzaj energii. Kreatywna para odnajduje piękno w subtelnych manipulacjach, aby ujawnić nowy rodzaj piękna prezentowanych obrazów. To cudownie inteligentny wyczyn, ponieważ efekt jest po prostu wspaniały. Wykraczając poza to, co jest całkowicie znane, wykazują wycieczki w kierunku surrealizmu, jednocześnie nawiązując do pozorów rzeczywistości.

Mue+Studio-04

MUE Studio demonstruje spektakularne spojrzenie na architekturę i przedstawia ją w wyjątkowy sposób, aby zaprezentować pełnię swoich świetlistych pomysłów. Otwarte przestrzenie w ponętnych ramach, w pobliżu unosi się pojedyncza chmura, zacienione łuki, refleksy w wodzie i pozór nieustannie rozszerzającej się przestrzeni.

Mue+Studio-03

Motyw marzeń sennych, w przejmującej i emocjonującej scenerii, wyróżnia twórczość duetu. To niezwykle inspirujące oglądać zderzenie takich wyobrażeń z bardzo współczesnym nastrojem. Natomiast szczególną uwagę zwraca kolor w ich wizualizacjach.

Mue+Studio-05

MUE Studio potrafi  poruszać odbiorców na całym świecie poprzez różne działania, w tym kampanie i instalacje. Ich estetyka pozwala wyjść poza czas i wywrzeć potężne wrażenie, które sprawia, że ​​widz chce czegoś więcej.

Mue+Studio-06

 

Zobacz także:

biuro-projektowe-mvdrv-i-sztuka-zabawy-architektura

Wirtualna wystawa „Riverside” – poetycka rzeka

Michela Picchi „The lady, or the Tiger?”

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close