Search

BLOW. Siła trendów.

Blow Trend Show
Blow Trend Show
Blow Trend Show

Kolekcje Łukasza Jemioła, Michała Łojewskiego, Michaela Hekmata, Oskara Zięty i innych na wyjątkowym wydarzeniu w warszawskim Wilanowie.

Umieść garść wybranych marek modowych dla dorosłych i dzieci w nowoczesnym wnętrzu. Dodaj wyróżniających się projektantów i najciekawszych artystów. Całość dopraw subtelną elegancją. Teraz zamieszaj i uważaj, bo… właśnie powstała wybuchowa mieszanka BLOW Premium Trend Show – nowego konceptu targów mody, sztuki i designu, które odbędą się od 18 do 20 listopada w kompleksie Royal Wilanów w Warszawie. Swój udział potwierdzili m.in. Łukasz Jemioł, UEG, Blessus, Paprocki & Brzozowski, ZIETA oraz Dom Aukcyjny Art In House.

Grono marek premium, które dołączyły do pierwszego w Polsce „trend show” jest znacznie większe i obejmuje kilkadziesiąt pozycji. Wystawcy zostali podzieleni na kilka kategorii, m.in. high fashion, urban, casual fashion, gentelman’s, kids, beauty, art & design oraz home & garden. Wszystko po to, by zaoferować odwiedzającym pełen przekrój oferty produktów, którymi się otaczają i z których na co dzień korzystają.

„Lista firm, projektantów, artystów jest celowo niezbyt długa w porównaniu z tradycyjnymi targami. Cechą charakterystyczną BLOW nie jest liczba stoisk, tylko jakość marek, które się tam zaprezentują. Wszystkie z półki premium. Wszystkie wyróżniające się na tle konkurencji. Wszystkie, którym zależy na bliskim, bezpośrednim i nowatorskim kontakcie z własnymi klientami,” podkreśla Bartłomiej Magoch z firmy TFH, która organizuje wydarzenie.

Obok wspomnianych wyżej ekskluzywnych ubiorów uznanych osobistości:

Łukasza Jemioła, projektanta mody; najważniejszym momentem w procesie tworzenia projektów Łukasza jest wybór tkaniny – splot, struktura, deseń – to elementy, dzięki którym jego kolekcje nabierają niepowtarzalnego charakteru.

Michaela Hekmata, założyciela marki Blessus; Michael pracował wcześniej m.in. dla Vivienne Westwood, Giambattisty Vallego i Proenzy Schouler, ukończył prestiżową mediolańską uczelnię Instituto Marangoni.

Oskara Zięty, założyciela Zieta Prozzesdesign studia projektowo-badawczego, bazującego na pracy interdyscyplinarnego zespołu zajmującego się rozwojem własnych, innowacyjnych, przyrostowych, dopasowanych i ultralekkich technologii stabilizacji i ich aplikacją w nowoczesnej architekturze, inżynierii i designie.

w specjalnie zaaranżowanych przestrzeniach kompleksu Royal Wilanów, pojawią się m.in.:

Herse, polska firma rodzinna, która powstała w 1868 z zamiłowania do pięknych rzeczy; dziś tworzy piękne akcesoria.

Pitti Style, męska moda; inspiracją do powstania tej marki było zderzenie włoskiej nonszalancji (sprezzatura) z elegancją angielskiego gentelmana.

TON, jeden z najstarszych producentów mebli giętych na świecie (od 1861); jeden z projektantów firmy, Michael Thonet, w 1862 r. rozpoczął produkcję krzesła No 14 – ikony światowego designu.

Gosia Orlowska Designs Polska, biżuteria dla kobiet z silnym poczuciem własnej wartości i stylu; projektantka tworzyła również biżuterię do kolekcji Gosi Baczyńskiej.

Dolly Poland, kolekcja Prêt-à-Porter zaprojektowana przez Anne-Marie van Dijk, córkę pianisty i artystki, z Holandii; to linia ekskluzywnych, wysokiej klasy ubrań dla dziewczynek i ich mam.

MAZAN Ewy Ostaficzuk-Olbrychskiej, która zaprezentuje swoją premierową kolekcję inspirowaną sztuką i kinem.

Przestrzeń wystawiennicza, którą specjalnie dla BLOW, zaprojektowała pracowania Fish’n’Sheep będzie dostępna dla odwiedzających: piątek, 18 listopada od 16:00 do 21:00; sobota, 19 listopada od 11:00 do 20:00 i niedziela, 20 listopada od 11:00 do 18:00.

W tych samych godzinach goście będą mogli wziąć udział w spotkaniach, warsztatach i dyskusjach na temat najnowszych trendów w modzie, biznesie, edukacji, sztuce i designie.

Wydarzenie, które zainauguruje 18 listopada (o godzinie 16:00) pierwszą edycję BLOW Premium Trend Show to wieczorne bliskie spotkanie ze sztuką i luksusem. Odbędzie się wówczas XII Aukcja Sztuki Domu Aukcyjnego Art In House Community. W licytacji wezmą udział prace takich artystów, jak Wojciech Brewka, Krzysztof Ludwin, Lech Bator, Joanna Misztal, Ivo Nikić, Zuzanna Jankowska, Łukasz Biliński, Kamila Jarecka, Marta Kolarz oraz Filip Ignatowicz. Aukcji będzie towarzyszyła prelekcja Anity Wolszczak na temat inwestowania w sztukę. “Wspólnie z naszym partnerem, Book of Luxury, zaplanowaliśmy również poważną rozmowę o luksusie”, zapowiada Bartłomiej Magoch.

BLOW Premium Trend Show w kompleksie Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 zajmie drugą kondygnację, ok. 2 tys. mkw. Do dyspozycji odwiedzających będzie parking podziemny oraz stojaki rowerowe. Bilet wstępu: 20 zł.

Po najnowsze informacje o wydarzeniu zapraszamy na stronę internetową www.BLOWtrendshow.pl oraz fanpage wydarzenia na Facebooku.

BLOW Premium Trend Show

Royal Wilanów, Klimczaka 1, Warszawa

Piątek, 18 listopada od 16:00 do 21:00

Sobota, 19 listopada od 11:00 do 20:00

Niedziela, 20 listopada od 11:00 do 18:00

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close