Search

Alivar w Manson at Sondes Place

 

Niedawno odnowiona rezydencja The Mansion at Sondes Place otrzymała prestiżową nagrodę International Property Award. Uzyskała ją w kategorii: Best Residential Development Surrey UK 2018. Wyróżniona przez panel specjalistów w świecie designu a także nieruchomości, International Property Awards co roku przyznaje nagrody najdoskonalszym projektom na światowym rynku nieruchomości.

Aliviar częścią projektu

Alivar z pewnością odegrał znaczącą rolę w tym szczególnym osiągnięciu. Jego wyposażenie zostało wybrane również jako element renowacji tego zabytkowego dworu w angielskim hrabstwie Surrey. Stylowość i indywidualizm każdego produktu, a także współczesna elegancja wyrażona poprzez czysty, minimalistyczny design to główne hasła wokół projektu. Skrupulatny dobór najlepszych materiałów i jakość wykonania 100% Made in Italy to fundamenty. One właśnie umożliwiły Alivar zaangażowanie w The Mansion at Sondes Place.

Luksusowe wnętrza

W przestronnej części wypoczynkowej centralne miejsce zajmują wspaniałe sofy i podnóżki Portofino. Dzięki smukłym, falistym kształtom a także neutralnym beżowym i gołębio-szarym tonom przyciągają wzrok odbiorcy. „Towarzyszące” Portofino meble to Poggio, mały prostokątny stół ze smukłą strukturą, która oświetla lekki, elegancki marmurowy blat.

W jadalni goście mogą usiąść na miękkich jak również wygodnych krzesłach Diva, które idealnie komponują się ze stołem LargeBoard. Znajdują się tu także dwa kredensy, które skrywają ekskluzywny bar wyposażony w niezliczone szuflady i półki.

Na pierwszym piętrze nieruchomości, w której mieści się część prywatna, znajduje się główna sypialnia z łóżkiem Arcaz z zagłówkiem, który tworzy z pewnością przyjemny efekt capitonné. Jest tam również stolik nocny Meridien z małymi uchwytami. Dopełnieniem przestrzeni jest także stworzony do relaksu fotel Fortuna.

W innej sypialni znajdujemy łóżko Maya z dużym, lekko zaokrąglonym zagłówkiem. Ponadto towarzyszy mu stolik nocny Kube z blatem i uchwytami wyściełanymi skórą.

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close