Search

Apperia | nowa garderoba marki Raumplus

4-Raumplus_Apperia.jp

Firma Raumplus wprowadziła do oferty system do przechowywania Apperia. Nowość doskonale sprawdzi się jako garderoba walk-in lub regał w szafie wnękowej.

Systemy do przechowywania są mocnym punktem oferty Raumplus – marka konsekwentnie rozwija je od wielu lat. Wśród oferowanych przez niemieckiego producenta regałów są modele mające ażurową aluminiową konstrukcję czy też zabudowy wykonane na bazie płyt.

3-Raumplus_Apperia.jpg

Teraz w katalogu systemów do przechowywania pojawił się model Apperia, który jest całkowicie nowym rozwiązaniem w ofercie marki. Za plecami mebla ukryto metalowe profile, właśnie na nich mocuje się  półki, wieszaki podświetlane ledowo i szuflady. Dzięki temu technicznemu zabiegowi w modelu nie ma bocznych ścianek. Apperia ma zatem całkowicie otwarty charakter, zapewniający łatwy dostęp do zawartości. Nowość daje szerokie możliwości spersonalizowania mebla. Przede wszystkim regał zamawiany jest na wymiar, zatem nie ograniczają nas sztywne szerokości modułów. Maksymalna wysokość zabudowy to nawet 262 cm. Zatem regał z łatwością dopasujemy do każdego pomieszczenia. Również pod względem wyglądu mebel oferuje szerokie możliwości wyboru. Półki i szuflady można wykończyć lakierem lub wysokiej klasy laminatami, które wiernie odwzorowują różnego rodzaju forniry. Z kolei jako wykończenie pleców mebla może pojawić się lustro, tapeta, szkło lakierowane, skóra czy spiek kwarcowy. Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia i efekt jaki chcemy osiągnąć.

2-Raumplus_ Apperia

Model Apperia to projekt zapewniający uniwersalne przeznaczenie. To od decyzji użytkownika zależy czy będzie garderobą typu walk-in zamkniętą za szklanymi drzwiami, regałem w szafie wnękowej czy też biblioteką w salonie.

 

 

Write a response

Dodaj komentarz

Close
© Copyrights by Point of Design
Close